Evlilik amaçlı chat sohbet odaları


Çetleş

Amacı Evlilik Olanlar İçin Chat Sohbet Odası

Evlilik chat, evlilik sohbet odası, evlilik chat odaları, evlilik düşünenlerin sohbet sitesi, evlenmek isteyenlerle sohbet sayfamıza hoş geldiniz.

Kişi her şeyden önce, hayattaki her konuda ciddi olmalı dır helede konu evlilikse ciddiyet hat safalara çıkmalıdır. Ciddiyet bir insan hayatında bir şeyleri başarabilmek için oldukça önemlidir.

Kişinin günlük hayatında, iş hayatında arkadaşları , ailesi ve kısaca hayatın her alanında ciddi ve de samimi olmalıdır. Bu bazılarımızın için çok önemli bir durum, bazılarımızın ise hiç de önem arz etmeyen hal olabilir.

Ciddi Evlilik Chat Odası

Ciddi olmak her zaman insanı olduğundan daha olgun bir şekilde davranmasını sağlar. Ciddi evlilik düşüncesi olanlar, evlenmeyi planlayanlar için “Evlilik Chat” odamız ücretsiz üyeliksiz sizlerin katılımlarını beklemektedir.

Bu iç güdülerimizden kaynaklanan bir duygu, bir düşüncedir. İnsan beyninde neleri hayal ediyorsa veya da beyin algılarıyla nası davranması gerektiğini açıklar ve duygular da düşünceler de açığa çıkarak eylem gerçekleşir.

Dediğim gibi kişinin özü neyse davranışları ve düşünceleri o yönde hareket eder. Her zaman her yerde ciddi davranması gerektiğini beyin algılarıyla dışa yansıtır.

Evlilik hakkında kendinden bize bahsetmek için mesaj gönderin 💞

Sizde ciddi anlamda bir evlilik düşünüyorsanız ve de evlenmek istiyorsanız, evlenmek isteyenlerle sohbet ederek tanışmak için buyurun chat sitemize. Çok güzel dostluklar, çok güzel arkadaşlıklar kurmak için öncelikle ciddi düşünüp karşınızdaki kişiyi ciddi anlamda etkilemelisiniz. İlk tanışma ve konuşma çok önemlidir.

Karşınızdaki kişi sizin samimiyetinizi anlayıp kararını verecektir tabi o kişi de eğer bu konuda sizinle aynı fikirdeyse. Zaten onun da niyeti ciddi anlamda ise duygularınıza karşı samimi olacaktır. Bunu bir çok arkadaşımız başarılı bir şekilde yapıyor ve buna kaç defa şahit olurken bizi de oldukça sevindirmişlerdir. 

mobil chat
evlilik amaçlı
Evlilik

Siz ciddiyetinizi koruyun zaten gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Evlilik amaçlı sohbet odamıza siz değerli ciddi evlilik niyeti olan bay ve bayanları bekliyoruz. Bol şanslar, hayırlı kısmetler diliyoruz. 

Evlilik Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

Evlilik Amaçlı İlan Verenler

Sizde evlilik ilanı vermek isterseniz tıklayın 😍💛

UYARI : Evlilik Sohbet odamız’da uymanız gereken ciddi kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Mesajını gönder

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • Merhaba ben taner 38 yaşındayım bi evlilik yaptim malatyada yaşıyorum gercekten ne istediğini bilen evlilik dusunen bir bayanla tanismak yuva kurmak isterim ilkim olmadi sonum onunla omur olsun isterim kaderimse duam olsun isterim sevginin sevilmenin degerini bilmemiz icin birbirimize hayirli olacak biri olsun isterim hz ali ra buyurdugu gibi hayirli es huzurun baslangicidir huzrlu bir yuva kurnak isteyen bir bayanla tanışmak isterim 00838

  • Merhaba adım savaş 30 yaşımda fit görünümlü ela gözlü beyaz tenliyim oto galericilik yapıyorum ciddi bir ilişki arıyorum allahtan korkusu olan dürüst yalan konuşmayan bana sadık olacak bir bayan arıyorum kriterlerim zayıf beyaz veya kumral tenli bakımlı tatlı sempatik şakacı bir bayan arıyorum. Telefonum:0-468-62-10

Yaşadığın Şehri Seç ↆ