EVLİLİK DÜŞÜNEN BAYAN ARKADAŞ ARIYORUMAna sayfa / Arkadaşlık / EVLİLİK DÜŞÜNEN BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM

ANKARA DAN EVLİLİK DÜŞÜNEN BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM

Adı: Burhan

Yaşı: 33

Yaşadığı yer: Ankara

Boyu: 1.70

Kilosu: 70

Medeni durumu: Bekar

BURHANA MESAJ GÖNDER


Slm öncelikle şunu bilmenizi isterim amacım kesinlikle evlilik, bu nedenle evlilik düşünmeyen gereksiz yere zamanımı çalmasın ve-lakin boşuna uğraşmasın ne kendi zamanını ne de benim zamanımı boşa harcamasın.

Ankara’da yalnız yaşıyorum, 33 yaşındayım, evlenmedim, nedeni zor beğenen biriyim ve beğenmeyi sadece görsel olarak düşünmeyin ahlaki-yet ve dürüstlük benim için çok önemli dolayısıyla çok beğenilen biri olsamda zor beğenen biriyim…

Kendimi tanıtayım: adım burhan 170 boy 70 kğ ela gözlü siyah saçlı kumral biriyim. Güzel bir işim düzenli ve mütevazi bir hayatım var. Aradığım kişinin amacı kesinlikle evlilik olmalı, dürüst, ciddi , eğitim ve kültür seviyesi yüksek, karakteri sağlam, mutlu olmayı ve mutluluğu paylaşmayı seven, mütevazi ve mümkünse tesettürlü 23-35 yaş arası bekar veya evlenmiş boşanmış bir bayan arkadaş arıyorum.

Karşılıklı tanışma ve güven içinde mümkünse hayırlı bir şekilde yuva kurmayı düşünen bayanlardan mail adresime ulaşmalarını rica ediyorum. tel ve direk görüşme bir süre tanıdıktan sonra karşılıklı konuşulur ve hayırlısı olur.

Ankara Arkadaş Arayanlarİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*