EVLİLİK İÇİN TANIŞALIM

Yorum Yap 9 Görülme
EVLİLİK İÇİN TANIŞALIM

Evlilik için tanışalım. Aslen Orduluyum ama bursa İnegöl de yaşıyorum. 47 yaşındayım 167 boyundayım 70 kilodayım. Özel bir firmada çalışmaktayım orduda evim var.

Adı:Ahmet
Yaş:47
Nereden:Bursa
İlçe:İnegöl
Boy:1.67
Kilo:70
Medeni Hali:Boşanmış
Çocuk sayısı:İki

Merhaba herkese. Evlilik için tanışalım. Aslen Orduluyum ama bursa İnegöl de yaşıyorum. 47 yaşındayım 167 boyundayım 70 kilodayım. Özel bir firmada çalışmaktayım orduda evim var fındık bahçem var her sene gidip geliyorum. Evlilik yaptım özel sebeplerden dolayı boşandık 2 evladım var bir tanesi bende kalıyor benimle beraber çalışıyor.

Yeniden evlenmeye karar verdim. Benim için nereli olduğu önemli değil öncelikle kendine saygısı olan ne aradığını bilen bir eş arıyorum. Maddiyat önemli değil elbet geçiniriz çocuk takıntım yok olabilir sigara ve alkol kesinlikle kullanmam sevmem. Hayatıma renk katacak bir eş arıyorum burada kendi resmimi paylaşmıyorum çevrem kalabalık. Esimin kapalı giyinmesini dilerim.

TANIŞMA MESAJI YAZIN

Bursa Arkadaşlık İlanları

Arkadas bulma ilani verin
Arkadas bulma ilani verin

Yorum yaz

Önemli Uyarı: Mesaj gönderirken lütfen ahlaki değerlerimizi koruyalım. Kısa mesaj yazmayalım. Kendinizi yeterince tanıtmaya çalışın.