Ana sayfa Faydalı linkler ve bilgiler 1 Yorum


Facebook da sayfaya admin eklemeface bilgilendirme
Facebook hakkında
Kendi sayfanızda veya başkasının sayfasında herhangi bir kişiye adminlik vermek istiyorsanız üst yönetici olmanız gerekir. Eğer üst yöneticiyseniz aşağıdaki adımları takip ederek kolayca admin ekleyebilirsiniz.

Dip Not: Arkadaşlar eklediğiniz admin kişi yarın öbürgün sizi kendi sayfanızı elinizden alabilir yani demek istediğim şu sevdiğin bir arkadaşına adminlik verdin ve ilerleyen günlerde aranız açıldı papaz oldunuz admin eklediğiniz arkadaşınız sizin görevinizi alabilir ve sizi sayfanızdan atabilir. Bu konuda çok dikkatli olmanızı öneririm.

Facebook sayfanıza girişinizi sağladıktan sonra

a) Sayfanızın üst kısmındaki Ayarlar‘a tıklayın.
b) Sol sütunda Sayfa Görevleri‘ne tıklayın.
Admin ekleyeceğiniz kişi facebookta arkadaşınız ise Bir ad veya e-posta yaz kısmına adını yazın ve beliren listeden adını seçin. Eğerki admin ekleyeceğiniz kişi Facebook’ta arkadaşınız değilse, e-posta adresini yazarak kişiyi bulabilirsiniz.
c) Açılır menüden bir görev seçmek için Editör‘e tıklayın.
d) Onaylamak için ise Kaydet‘e tıkladıktan sonra güvenlik amaçlı sizin facebook şifrenizi isteyecektir şifrenizide girtikten sonra işlem tamamdır arkadaşlar.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Yazılan mesajlardan dolayı oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. İp numaranız, E-mail adresiniz ve Telefon numaranız yetkili kişiler tarafından (Polis, savcı) istenildiği takdirde 3. kişilerle paylaşılacaktır.

Cetles.com’da arkadaşlık ilanı ve mesajı gönderen her kişi “5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine” ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm sorumlulukları kabul ettiğini beyan eder.