Facebook da Sayfaya Admin ekleme Yetki verme

Ana sayfa / Faydalı linkler ve bilgiler / Facebook da Sayfaya Admin ekleme Yetki verme

face bilgilendirme
Facebook hakkında

Facebook sayfası olanların sıklıkla öğrenmek istediği konuların başında “Facebook da Sayfaya Admin ekleme Yetki verme” nasıl yapılır, Sayfamda arkadaşıma admin vermek istiyorum gibi soru başlıkları, sayfa sahiplerinin öğrenmek istediği durumlardır.

face bilgilendirme
Facebook hakkında

Kendi sayfanızda veya başkasının sayfasında herhangi bir kişiye adminlik vermek istiyorsanız üst yönetici olmanız gerekir. Eğer üst yöneticiyseniz aşağıdaki adımları takip ederek kolayca admin ekleyebilirsiniz.

Dip Not: Arkadaşlar eklediğiniz admin kişi yarın öbürgün sizi kendi sayfanızı elinizden alabilir yani demek istediğim şu sevdiğin bir arkadaşına adminlik verdin ve ilerleyen günlerde aranız açıldı papaz oldunuz admin eklediğiniz arkadaşınız sizin görevinizi alabilir ve sizi sayfanızdan atabilir. Bu konuda çok dikkatli olmanızı öneririm.

Facebook sayfanıza girişinizi sağladıktan sonra

a) Sayfanızın üst kısmındaki Ayarlar‘a tıklayın.
b) Sol sütunda Sayfa Görevleri‘ne tıklayın.
Admin ekleyeceğiniz kişi facebookta arkadaşınız ise Bir ad veya e-posta yaz kısmına adını yazın ve beliren listeden adını seçin. Eğer ki admin ekleyeceğiniz kişi Facebook’ta arkadaşınız değilse, e-posta adresini yazarak kişiyi bulabilirsiniz.
c) Açılır menüden bir görev seçmek için Editör‘e tıklayın.
d) Onaylamak için ise Kaydet‘e tıkladıktan sonra güvenlik amaçlı sizin Facebook şifrenizi isteyecektir şifrenizi de girdikten sonra işlem tamamdır arkadaşlar.

Benzer Yazılar1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*