Ana sayfa Faydalı linkler ve bilgiler Yorum Yap


Facebook toplu sohbet nasıl yapılırBu yazımızda sosyal paylaşım sitesi olan facebook’ta toplu sohbet yani birden fazla kişiyle aynı anda sohbet nasıl yapılır sizlere onu açıklayacam arkadaşlar.

Aşağıdaki resimlerdede belirttim halde yinede facede toplu sohbet nasıl yapılır konusunda açıklayıcı bir yazı yazmakta yarar var diye düşünüyorum.

Facebook hesabınıza giriş yaptınız ve 2 veya daha fazla arkadaşlarınızla aynı anda chat yapmak istiyorsunuz. Sağ alt köşede açılan sohbet pencerisinin sağ alt köşesindeki seçenekler linkine tıklıyoruz ve sonrasında sohbete arkadaş ekle linkine tıklıyoruz ve son olarakta arama kutusu çıkacak orayada sohbet etmek istediğiniz arkadaşlarınızın adını tek tek yazarak bitti buttonuna basınız ve 1den fazla facebookta toplu sohbeti başlatmış olursunuz. Hempsi bukadar iyi sohbetler.

facebookta toplu sohbet
facebookta toplu sohbet

facebook-toplu-sohbet-acma-2

facebook-toplu-sohbet-acma-3

Yorum yaz

Yazılan mesajlardan dolayı oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. İp numaranız, E-mail adresiniz ve Telefon numaranız yetkili kişiler tarafından (Polis, savcı) istenildiği takdirde 3. kişilerle paylaşılacaktır.

Cetles.com’da arkadaşlık ilanı ve mesajı gönderen her kişi “5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine” ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm sorumlulukları kabul ettiğini beyan eder.