Fesbuk çet chat çetleşme

yorumsuz
2.131

Fesbuk çet chat çetleşme

Facebook şu anda insanlar arasında, kişilerin arkadaş bulmasında facebook çet sayesinde sohbet ederek akadaş edinmeleri yolunda en lider sosyal paylaşım sitelerinden birisidir. Face chat odamız çok sayıda facebook kullanan kişilerden oluştuğunu bilmelisiniz. Facebook sohbet odasına girmek için facebook resmi sitesine giriş yapmanız gerekmemektedir.

Face sohbet odamız da yüzlerce online kişiler sohbet ederek üyeliksiz ve ücretsiz arkadaşlığın tadını çıkarırken, senide aramızda görmek istiyoruz. Saygın bir ortama sahip çetleşme odamız kanal yöneticileri tarafından titizlikle takip altında dır.

Facebook çetleşme odamız da, facebook adresinizi vererek konuştuğunuz insanın profilini, resmini, paylaşımlarını bizzat inceleyebilir, kişi hakkında daha rahat karar verebilirsiniz. Facebook adreslerinizi lütfen kanalımızın genelinden değilde özel mesaj yoluyla vermeyi sağlayın.

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2014