Gelibolu chat sohbet kanalıGelibolu chat odamız geliboluların bir araya gelip chat sohbet yapmasını sağlamak amaçlı kurulmuştur. Sohbet odamıza girerek gelibolu sınırları içersinde bulunan arkadaşlarla yazışmak & tanışmak  bir tıklama kadar size yakın bulunuyor. Cetles.com – gelibolu chat odasına kolay ulaşabilmeniz için bilgisayar, tablet ve cep telefonunuza uyumlu alt yapıyı en iyi şekilde hazırlayıp gelibolu sohbet odası adı altında sizlere sunuyoruz.

Gelibolu Chat Odasına Nasıl Girerim

Eğer chat sohbet sitesi kültürünüz hiç yoksa ve ilk defa böyle bir platforma katılacaksanız okumanızda yarar var. Bu sayfa gelibolu chat odasının tanıtım yazısına aittir. Birazdan vereceğimiz sohbet odasına giriş linkine tıklayıp önünüze çıkacak olan Rumuz ve Şifre bölümünü göreceksiniz. Şifre alanı rumuzu kayıtlı olan kişiler için geçerlidir. Siz ilk defa girecek olduğunuz için şifre bölümünü boş bırakarak sadece adınızı yada takma adınızı yazıp GİRİŞ demeniz yeterli olacaktır.

Gelibolu Chat Sohbet Ücretlimi

En çok kaygı duyulan durumların başında chat sohbet yapmak ücretlimi, üyeliklimi, kota aşarmı soruları gelmektedir. Bakın arkadaşlar Cetles.com – Gelibolu chat – sohbet odası ücretsiz hizmet sunmakla birlikte üyeliksiz chat hizmeti vermektedir.

sohbete giriş

mobil chat

Güzelim geliboludan bir görünüm

gelibolu manzara

Gelibolu hakkında

Kentin hangi yüzyılda ve kimler tarafından kurulduğu bilinmemektedir. Ancak Troya kenti kadar eski olduğu varsayılmaktadır. Önceleri Critote olan kentin adı, Yunan koloni hareketi sırasında ‘güzelşehir’ anlamındaki Kallipolis olarak değiştirilmiştir. Bir diğer ihtimal de kentin adının bir galat yerleşimi olması nedeni ile Galliopolis isminden geldiğidir.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ