Gerçek kişilerle sohbet edin

yorumsuz
1.069

Gerçek kişilerle sohbet edin
 

 
 
  
 

 

Gerçek kişilerle sohbet ederek gerçek arkadaşlığa ulaşın

Bazı sohbet sitelerinde gerçek kişilerden çok spam olarak adlandırılan diyer adıyla bot diye tabir ettiğimiz gerçek olmayan nickler sohbet odalarında yer alır. Hal böyle olunca kanala gelen vatandaşlar o spam botları gerçek kişiler sanıp onlarla konuşabilmek adına dakikalarını hatta saatlerini boşa harcayarak hayal kırıklığı yaşarlar.

Bu durumdan etkilenmemek için yani hangisi gerçek kişi, hangileri bot olduğunu anlayabilmek için konuşacağınız kişinin özeline girip boş ekrana çift tıklayarak whois çekiniz ve çıkan bilgilerde en son konuşma zamanı çok eskiyse veya en son konuşma zamanı çıkmıyorsa anlayınızki bot ile yazışıyorsunuz. Yada slm atıp başkalarıyla ilgilenin size dönmezse geriye anlayınki bot.

Ama benden size tavsiye takıldığınız sohbet siteleri sıradan olmasınlar, isim yapmış kaliteli chat odalarına takıldığınız takdirde zaten böyle bir durumla karşı karşıya kalmazsınız.

Bizim sohbet odamızı seçerseniz böyle bir durumla karşı karşıya kalmıyacağınızın garantisi bizden zaten. Zaten garantili olmasa sitemiz aramada ilk sırada yer almazdı.

Sohbet odamızda her bir insan en az sizin kadar gerçek olup hepimiz gerçek kişilerle, gerçek arkadaşlığı, gerçek aşkın izinde yollarına devam etmektedirler. Gerçek kişilerle sohbet, gerçek bir bayanla, gerçek erkekle sohbet etmek için zaman kaybetmeden girişinizi sağlayın.

Yorum yap!

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2014