Ankara Arkadaş Arama

Gördüğüm en guzel rüyam sandığım. En guzel omrum olur musun

Gördüğüm en guzel rüyam sandığım. En guzel omrum olur musun 26 yaşında buğday tenli biriyim buraya neden bu sekil de bir ilan verdiğimi de bilmiyorum.

İsim: Said

Yaş: 26

Nereden: Ankara

Ten: Buğday

Medeni Hali: Bekar

Merhaba ismim said ankarada yaşıyorum 26 yaşında buğday tenli biriyim buraya neden bu sekilde bir ilan verdiğimi de bilmiyorum tek bildiğim farkında olduğum mutlu olmak hayata dair tek durmaktan yoruldum sanırım öyle güzel gel ki gonlume yaşadığım en guzel omrum aldigim en guzel nefesim gördüğüm en guzel rüyam ol öyle bir bütün olalım ki sen gunduzulerimi isitan gunesim ol beni senin gecelerini aydınlatan ay ile yildizin sen benim baharim ol ben ise senin yazin sen benim vatanim ol ben ise senin bayrağın sen benim bu dunya da cennetim ol ben ise senin ahirin.

Sevginin sayginin dürüstlüğün olduğu yerde hiç birseyi problem eden biri degilim rakamları problem eden biri degilim dedigim gibi önemli olan sevgi aşk benim için aşkın sevginin kudretinin altında hiç birşeyin bir değeri kalmaz ne yaş farkı ne başka birşey. Eger gonlume ruhuma kalbime kalbin ile gonlun ile sevgin aşkın ile eşlik etmek beraber en guzel rüyalara hayata yuruyelim dersen buradayım hoscakal

Ankara Arkadaşlık İlanları

İlgili İlanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu