Görüntüsüz chat sohbet odaları


Çetleş

Görüntüsüz chat hizmeti vermekte olan “CetleS.Com” chat sitemiz kullanıcılarına görüntü ve resim olmadan yazılı sohbet imkanını sağlıyor.

Kimsenin ağız kokusunu çekmeden kamera açsın diye yalvarmalar ve zorlamalar olmadan dilediğin kişiye selam yazarak sohbetinize bakın görüntüsüz chat sohbetin farkını görün.

Görüntüsüz Sohbet Kanalı

Ençok misafire sahip olan görüntüsüz sohbet odaları 15 yılı aşkın zamandır sohbetcilerin rahat rahat güvenilir sohbet yapabilmesi için chat apletini güncel tutan bir yazlım harikasıyla yüz binlerce milyonlarca kişi sohbet sayesinde chat arkadaşı kazanıyor mutlu sonla biten birliktelikler elde ediyor.

Bayanıyla erkeğiyle yaşlısıyla genciyle bütün insanlar görüntüsüz sohbet hizmetini tercih ediyor. Denemesi bedava arkadaşlar bir görüntüsüz chat odalarına bakın birde görüntülü kameralı sohbet sitelerine bakın farkı sizde göreceksiniz.

Görüntüsüz Kamerasız Chat

En basit örneği ise görüntülü sohbet odalarında özel sohbet diye bir olay söz konusu değil ama görüntüsüz yazılı sohbet odalarında istediğiniz kişiyle özel chat yazışma şansına sahipsiniz ve istediğiniz kişiyi engelleme özelliği ile özelden veya kanal genelinden size yazmasını engelleyebilirsiniz.

GÖRÜNTÜSÜZ CHAT ODASINA BAĞLANIN

Chat odaları

Sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Görüntüsüz sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ