Gümüşhaneli bayanlarla sohbet yapın

yorumsuz
1.246

Gümüşhaneli bayanlarla sohbet yapın
 

 
 
  
 

 

Gümüşhaneli bayanlarla sohbet edip arkadaşlık kurun

Artık insan ömrü eskisi gibi bir asır veya şöyle söyleyelim 100 küsür yaşlarına kadar uzamıyor. Git gide insan ömrü kısalıyor yurdumuzda ölüm yaşı 60 ile 70 arası gibi geliyor bana yanılıyorsam düzeltiniz.

Hepimiz biliyoruzki dünya fani, gelip geçici, yaşantımız boyunca ne yapıyorsak mutlu olacağımız şeyleri yapalım, pişmanlık duymayacağımız işlere girelim ve gerek dinimizi gerekse yaşantımızı severek sürdürelim.

Konu aldı başını gidiyor bende daha çok konuyu baltalamadan gümüşhane ilimiz için düzenlediğimiz sayfamızda gümüşhaneli bayanlarla sohbet edebilir, gümüşhaneli bayan arkadaşlarla tanışabilir, arkadaşlık kurabilir ve tabiki gümüşhaneli erkeklerlede chat ve sohbet yapabilirsiniz.

Gümüşhane chat kanalımızda gözünüze çarpan rahatsızlık verici durumlarda lütfen sorunu kanal yetkililerine iletiniz onlar size yardımcı olucaklardır.

Soldaki sohbet panelinden kendinizi nick belirleyerek sohbet odamıza girişinizi sağlayabilirsiniz.

Birazda sizlere gümüşhane hakkında bilgiler vermek istiyorum.

Gümüşhane ilimiz karadeniz ikliminin etkisi altındadır ancak gümüşhane’nin bazı kesimlerinde doğu anadolu ile karadeniz bölümü arasında bir geçiş teşkil etmektedir. bunun nedeni ise, yüksek zigana duvarları doğu anadolunun şiddetli soğuklarının gelmesini engellemesidir.

Gümüşhane üniversitesi, 2008 yılında gümüşhane’de devlet üniversitesi adıyla kurulmuştur. Gümüşhane üniversitesinin çeşitli fakülteleri bulunmaktadır. Genelde mühendislik ağırlıklı yan bilim dallarında öğrenim gören öğrencileri vardır. Ayrıca kelkit, şiran ve kürtün’de yüksekokul bulunmaktadır. Gümüşhane üniversitesi 2013 yılında 10 bine yakın öğrenciye eğitim imkanı tanımaktadır..

Bu üniversite kentin eğitiminde baş mimar olarak gösterilmektedir.

Yorum yap!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2014