Hayat arkadaşımı arıyorum

Yazar 1 Yorum 0 Görülme
Hayat arkadaşımı arıyorum

Hava,su,toprak gibidir sevmek. Yaşam ümidimiz ,varlığımıza anlamlandıran tek gerçekliğimiz. Beni ben olduğum için gönülden seven,değer veren bir kalbi umarım burda bulurum.

Ben İZMİR Balçovadan kamil;38 yaşındayım..Hayatı,doğayı Yüce RAB bimin yarattığı tüm varlıkları seven,değer veren;sevecen,sıcakkanlı,olgun karakterde,ağırbaşlı vede hiç evlilik yapmamış bekar bir beyim.

Dürüstlük, ciddiyet önem verdiğim prensiplerdir. İkiyüzlü,sahtekar,çıkar ve menfaat peşinde koşan, riyakar insanlardan nefret ederim ve uzak dururum. Boş zamanlarımda yürüyüş yapmak, kitapların ve sinemanın farklı dünyalarında yolculuğa çıkmak, doğanın eşsiz güzelliklerini seyretmek severek yaptığım uğraşılardandır.

Aradığım özelliklerdeki bayana gelince herşeyden önce İZMİR de ikamet eden; reelde yüzyüze görüşme problemi olmayan,kişiliği özgüven duygusu ve empati özelliği gelişmiş, karşısındaki kişiyi dışgörünüşünden ziyade kişiliği ve karakteriyle tanımaya çaba gösteren, dürüstlüğe önem veren,olgun düşüncelere sahip, çalışma hayatını seven çocuksuz dul(eski eşiyle bağının olmaması lazım) veya hiç evlilik yapmamış bekar bir hanımefendiyle tanışmak istiyorum. Bu zamanda ve sanal ortamda bu arayışımın zor olduğunu biliyorum ama azda bir şansımın olduğuna inandığım için hayat arkadaşımı arıyorum.

Sonuçta nasibin nereden geleceği belli olmuyor.Benim gibi düşünen,para ve maddiyata değil kalbe ve karaktere önem veren İZMİR li bayanların mesajlarını ve aramalarını bekliyorum.Biliyorum oralarda biryerlerde beni bekliyorsun. ..Bu satırları okuyorsan ne olur çık karşıma.

NOT: İZMİR dışında ve YURTDIŞInda oturanlar,eğlence arayışında olanlar,PARA Kontür ve MENFAAT peşinde koşanlar benden uzak dursun

İzmirden arkadaş arayanlar

Etiketler

1 Yorum

Yorum yaz

Önemli Uyarı: Mesaj gönderirken lütfen ahlaki değerlerimizi koruyalım. Kısa mesaj yazmayın. Kendinizi yeterince tanıtmaya çalışın.