Hemşirelerle sohbet


Çetleş

HEMŞİRELERLE

Hemşirelerle chat sohbet ve tanışma

Hemşirelerle sohbete başlamadan önce sizlere hemşireler hakkında bilgi vermek istiyorum.

Hemşireliğin tanımı şöyledir: Türkiye’de üniversitelerin hemşirelik ile ilgili lisans eğitimi veren fakülte ve yüksek okullarından mezun olan ve diplomaları Sağlık Bakanlığınca tescil edilenler ile öğrenimlerini yurt dışında hemşirelik ile ilgili, Devlet tarafından tanınan bir okulda tamamlayarak denklikleri onaylanan ve diplomaları Sağlık Bakanlığınca tescil edilenlere Hemşire unvanı verilir.

Hemşirelerle Chat Odası

Hemşire, Türk Dil Kurumuna göre Mesleki eğitim almış, hekim, laborant, hasta bakıcı gibi sağlık personelleriyle iş birliği yaparak hastanın tedavisini sağlayan sağlık çalışanına verilen isimdir. Bayanlara hemşire erkeklere ise hemşir denir.

Hemeşire olabilmeniz en az lise meğzunu olmanız gerekmektedir. Sohbet odamızda tanıdığım birkaç hemşire arkadaşımız var esra, hacer 3. sünün adını unuttum sizde eğer hemşireyseniz meslektaşınızla sohbet etmek istiyorsanız buyrun ozaman sohbet odamıza.

Hemşirelerle Sohbet Tanışma Arkadaşlık 

HEMŞİRELERLE
hemşireler

Chat kanalımızda heycandan bayılanlar, kalbi ağıranlar aşktan gözü kör olmuş, kulağı sağırlaşmış arkadaşlar hiç korkmanıza gerek kanakımızdaki güzel hemşirelerimiz hemen size ilk müdahaleyi yapacaktır 🙂

Hemşire arkadaşım olsun diyorsanız hemşirelerle sohbet etmek istiyorum diyorsanız sizde eğer hemşirelik okuyor ve ablalarınızdan yardım ve bilgi almak istiyorsanız sohbet odamızı ziyerete bekleriz.

Hemşirelerle Sohbet Kanalı

Kanala girdiğinizde hemen hemşirelere rastlamaya bilirsiniz nöbette olabilirler işleri vardır sohbet odamıza girememişlerdir hemen çekip gitmek yok öyle biraz vakit geçirin takın bizimle en kısa sürede hemşirelerle tanışacaksınızdır.

Bir günüsü hasta olmuştum ve hastaneye gittiğimde iğne olmam gerekiyordu hemşirenın biri geldi iğne yaptı yaptı bana ve tatlı bir sohbet etmeye başladık ona sohbet sitemizi önerdim ama malesef evli olduğu için çok nadir gelip gidiyor.

ÇET ODASINA GİRİŞ

Hemşirelerle sohbet odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

İLgili aramalar: hemşire chat çet, hemşire chat siteleri, hemşire chat odalari, hemşire sohbet odalari, hemşire sohbet kanallari, hemşire chat sohbet, hemşire arkadaşlık siteleri, hemşire sohbet odaları

Diğer Chat Odalarımız

Mesajını gönder

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • Adım fatih 34 yasindayim.samsunluyum.benimle sadece arkadaş olmak isteyen hemşire bayanların tel ve mesajlarını bekliyorum.03722759

  • slm ben hüseyin balikesir yaşim 50 bekarim samimi ve dürüst bayan emşirelerle tanışmak konuşmak arkadaş olnak istiyom erkekler aramasin 0 66 24 278

  • Slm bn izmir bucadan aydIn yas 44 by 177 kg 80 ozel bir fabrikada calisiyorum bekarm bir bayan hemsire ile tanismak istiyorum

  • istanbuldan bülent evliliğe ciddi düşünen bayanlar arayabilirler öğretmenim istanbulda eğer evliliğe düşünceniz varsa arayın.
    08486

Yaşadığın Şehri Seç ↆ