Her kadının hayali ev araba erkek

Kadın

guzel-bayan Hayatımızdaki insanların gerçekleşmesini istediği bir çok hayali vardır. Bu kişinin kariyer konusundaki hayali veya güzel bir evlilik hayali veyada bir araba bir ev hayali olabilir. İlerki yaşamında güzel bir mavkiye gelebilme bunların en başında geliyor bence. Bunu başardıktan sonra kişi ev veya araba veyada bir bayan ve bayla evlenmek istemeli değil mi arkadaşlar ? Tabiki de öyle emek olmadan bir şeyleri başarmak mümkün değildir.

Her kadının hayali aslında göreceli bir kavramdır. Çünkü bay ve bayanın istekleri, hayal dünyası birbirinden farklı eylemlerle oluşur. Bu yüzden her kadının hayali ev araba bir eş diyemeyiz değil mi? Bunların üçünü birden istemek çok nankörlük olur aslında 🙂 Ev almış olan bir bayanın bence araba istemeyeceğini bunun için hayal kurmayacağını tahmin ediyorum. Bir kadın bu üç olasılıktan birini seçmek zorunda bence.

Her bayanın hayali ev araba erkek

Sizlerin düşünceleri nasıl bilmiyorum ama benim bir evim bir arabam yok ama dünyalar iyisi bir eşim var 🙂 Gerisini çokta hayal etmiyorum açıkcası. Nasibimizde bir ev ve araba varsa olur yoksa hiçte zorlamanın bir alemi yok. İnsanoğlu hayal ettiği şeyin gerçekleşmiş olduğunu görmesi ona yetmiyor fazla daha da fazlasını istiyor hayattan. Aslında her şey bence şans olgusuyla var oluyor. Şansınızda varsa eve de arabayada sahip olursunuz. Bir erkeğe muhakkak sahip oluyorsunuz zaten 🙂 geriside hayal ettiğinize göre ya gelir ya da gelmez her şey şans meselesi birazda.

Aynı kategorideki başlıklar

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ