Ankara Arkadaş Arama

HERŞEY BİR İNSANI SEVMEKLE BAŞLAR.

Her şey bir insanı vermekle başlar Ankardan Zafer 29 yaşında, 1.74 boyunda, 76 kilo, ela gözlü, buğday tenli, fit, dış görünüşü gayet hoş, üniversite mezunu biriyim.

İsim: Zafer

Yaşı: 29

Yaşadığı yer: Ankara

Cinsiyet Erkek

Boy: 1.74

Kilo: 76

Merhabalar ben Ankardan Zafer 29 yaşında, 1.74 boyunda, 76 kilo, ela gözlü, buğday tenli, fit, dış görünüşü gayet hoş, üniversite mezunu biriyim. Aradığım insanı bulma umuduyla yüreğinin ve yolunun sevgiden gecmesinin bizi birgün bir yerlerde buluşturacağı dusuncesiyle bu ilanı verdim.

O özel insan herşeyden önce dürüst olma noktasında en az benim kadar hassas, samimi, iyi niyetli, yüreği ve algılayışı güzel, aynı zamanda yüreğindeki iyiliğin güzel yüzüne yansımış olduğu biri olmalı. Bunların yanında ne istediğini bilen, aklı başında, duygularının farkında olması bizim birbirbimiz için huzurlu ve güvenli birer liman olmamız için yeterli sebepler olacağını düşünüyorum. Kendisine inanıp, güvenebileceğim, bu hayat yolunda onunla nefes alıp, huzur bulacağım ruh ikizim eğer sende benim gibi düşünüyor ve tanışmak istiyorsan benimle iletişime geçmeni bekliycem. Tanışacağımız gune kadar sevgi ve umutla kal.

ZAFERE MESAJ GÖNDER

ANKARA DAN ARKADAŞLIK İLANI VERENLER

HERŞEY BİR İNSANI SEVMEKLE BAŞLAR.

İlgili İlanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu