İlan kaldır

Demek ki buraya kadarmış. Olsun yine de bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz ve tekrar ücretsiz ve üyeliksiz ilan vermek isterseniz, biz burada sizi bekliyor olacağız.

kaldirilmis-ilan
kaldirilmis-ilan

İlan kaldırma işlemi tamamen ilan veren kişilerin talepleri üzerine yapılmaktadır. Lütfen başkasına ait ilan için kaldırılma talebinde bulunmayınız.

Fakat neden ilanınızı kaldırdığınızı mesaj içerisinde belirtirseniz, kusurumuz varsa düzeltmemiz açısından bize yardımcı olmuş olacaksınız.

Kaldırmak istediğiniz ilan başlığını, url adresini veya ilanda vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden bir tanesini yazdığınız takdirde ilanınızı kaldırmak için düzenlemeye hemen başlayabiliriz.

İlanınız en geç 48 saat içerisinde yayından kaldırılacaktır.

NOT: Unutmayın ki ilanınız kaldırılsa dahi kişisel bilgileriniz veri tabanında saklı duracaktır.. Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından istenilen tüm bilgiler yetkili kişilerle paylaşılacaktır.

İLAN KALDIRMA BAŞVURUSUNDA BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

130 Yorum

  1. Nazif bey adınıza ve belirttiğiniz mail adresine dayalı ilan görünmüyor tekrar vermeyi deneyebilirsiniz

 1. ilanımı kaldırabilirmisiniz .. şimdi olarak yalnız takılmak istiyorum . . ilerdeki zamanda tekrar düşünürüm …not… iyi akşamlar

  1. Davut bey merhaba. İlanınızı kaldırabilmemiz için ilanınızın url adresini, ilan başlığınızı yada ilanınızda bulunan iletişim bilgilerinizden birini bize bildirmeniz gerekmektedir. Teşekkürler

 2. Verdiğim ilanıma kimse Cevap yazmadı ve bundan dolayı ilanımı kaldırmanızı istiyorum tekrar görüşmek üzere
  Teşekkürler

 3. İlanıma numaramı eklemiştim ama şuan bakıyorum ki numaramı kaldırmışsınız. numaramı ekleyin yada kaldırın.

  1. Erkan bey geçmiş olsun. Kaldırılmasını istediğiniz ilanda bulunan e mail adresinizi yada telefon numaranızı yazarsanız yardımcı olabiliriz.

 4. Daha önce yayına verilmek üzere size yazdığım arkadaşlık ilanının silinip buradan kaldırılmasını istiyorum. Burada arayıp bulamıyorum. Acaba var da ben mi göremiyorum. Yoksa yayınlanmadı mı. Yada onaylanmadı mı. Sürekli şüphe içinde kalıyorum. Cevap da verilmiyor. Adam yerine koymuyorsunuz kimseyi.

  1. Bekir bey estağfurullah öyle bir şey asla söz konusu olamaz. Çok sayıda ilan ve mesaj geldiği için atlamış olabiliriz. Sitemizde mail adresinize ait herhangi bir ilan yada mesaj bulunmuyor.

 5. Mehmet bey merhaba. Sitemize daha öncede bir kaç kez ilan verdiniz ve kaldırılmasını istediniz. Bizde her defasında ilanınızı yayınladık ve kaldırdık. Google de bulunan bilgilerin silinmesi bizim elimizde olan bir şey değil. Zaman içersinde elbette silinecektir. Saygılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu