İlişkide Ayrılık Sinyalleri

Kadın

İLİŞKİDE AYRILIK SİNYALLERİNİN BELİRTİLERİ

Her insanın korkulu rüyasıdır ayrılık… İlişkilere emek veriyor, alışıyor, kaybetmek istemiyor ve kaybetme korkusuyla saçmaladıkça işlerin sarpa sarmasına engel olamıyoruz. Ama bazen öyle kritik noktalar olur ki çözümü kişiden kişiye değişmekle birlikte ayrılıktan dönülebilir. Fakat çoğu zaman sarpa saran işlerde çiftlerden biri çabalamaktan ziyade ayrılığı bir çözüm olarak görüyor. Peki karşı tarafın ayrılık isteğini o kararını açıklamadan nasıl anlarız? Hadi hep birlikte değerlendirelim.

1)Sürekli olarak size yoğunluğundan yakınıyor, iletişim kurma isteğinizi reddediyorsa: Bu tipten biriyle birlikteyseniz, kelimenin tam anlamıyla yandınız. Bu tür insanlar korkaktır, arkadaşlıkyi bitirip bitirmeme konusunda son derece kararsızdır ve daha vahim bir sebep şu ki sizi elinin altında tutmak istiyordur. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı arkadaşlıkyi bitirme kararı alamaz ama sizinle de sıkça görüşmek istemez. Bu tip biriyle birlikteyseniz yapacağınız en iyi şey net olmak, gerekirse ayrılık kararını vererek karşınızdaki insanı bu külfetten kurtarmaktır. Evet, bu onun için külfettir ama emin olun o sizi arada bıraktığı için yorulacağınızdan arkadaşlıkyi sizin bitirmeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır.

2)Mesajlarınıza sürekli olarak geç cevap veriyor, daha önce size ayırdığı vaktini başka insanlara ve aktivitelere ayırıyorsa: Bu tip insanlar adeta ayrılmak istediğini haykırıyor fakat bir önceki tipe benzer şekilde durumu açıklama gecikiyordur. Fakat burada farklı olan şu ki buradaki partner sizi tamamen boş vermiş, inceldiği yerden kopsun mottosunun hafifliğini kendi içinde yaşamıştır. Bu tür sevgili siz aramadığınız sürece aylarca sizi aramaz ve peşinizden gelmez bile. Bu tür kişiye yapılacak en iyi şey ayrılık haberini müjdelerken gayet keyifli bir imaj sergilemektir. (kafasına bir taş yemesini istiyorsanız içiniz kan ağlasa da bunu yapın.)

3)Tarzını değiştiriyor, iyi görünmek için aşırı çaba sarf ediyor ve sizin dış görünüşünüzden tutun da saçınızla oynamanıza kadar ağır eleştiriler yapıyorsa: Geçmiş olsun! Nur topu gibi bir ayrılık sinyaliniz var demektir. Üstelik büyük ihtimal ya yeni birilerini arıyordur ya da çoktan bulmuştur bile. Siz en iyisi mi bu insana nefesinizi tüketmeyin. Tarzınızı değiştirin, cool olun ve ona ne kaybettiğini yeni bir aşka yelken açarak gösterin. Hem unutmayın çivi çiviyi söker. 😉

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç