İlişkinizden Mutlu Değilseniz Yapmanız Gerekenler

Kadın

Eğer arkadaşlıknizden Mutlu Değilseniz Yapmanız Gerekenler

Değerli hanımlar ve beyler bu yazımızda arkadaşlıknizden artık mutlu değil misiniz? İlk zamanlar büyük bir heyecan ve mutluluk veren arkadaşlıkniz artık sizi mutlu etmiyor ise bu yazıya mutlaka göz atmalısınız. Her aşk büyük bir sevinç, heyecan ve mutluluk ile başlar. Fakat zaman içinde o heyecanını yitirir. Zamanla aşk devam etse bile monoton bir hal almaya başlar. Bu da bir süre sonra arkadaşlıknizden mutlu olmamanıza neden olur.

Eğer arkadaşlıknizden mutlu değilseniz bir takım değişiklikler yapmanın zamanı gelmiş demektir. Mutlu bir arkadaşlık her iki tarafında mutlu olduğu arkadaşlıkdir. Siz ve sevdiğiniz insan her ikiniz de mutlu olmalı ve bunu birbirinize yansıtmalısınız. İlk olarak arkadaşlıknizde neden mutlu değilsiniz bunu iyice kavramalı ve o yönde bir adım atmalısınız. İlişkiniz de mutlu değilseniz bunun ilk sebebi, artık monoton bir hâl alan aşk hayatınız olabilir. Eğer öyle ise arkadaşlıknize eski heyecanını katacak birşeyler yaparak yeniden mutlu bir arkadaşlıkye kavuşabilirsiniz. Eğer aşk hayatınızı artık çok sıradan ve monoton buluyorsanız bunu canlandırmak yine sizin elinizdedir.

İlişkinizde mutsuz olmanızın sebebi artık eski heyecanın olmaması ise buna bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Küçük sürprizler, bir kaç günlük bir tatil bu konuda işe yarayacaktır. İlişkinizde mutlu olmamanızın sebebi artık eskisi gibi hissetmiyor olmanız da olabilir. Belki de zaman içinde hisleriniz azalmış ve eski heyecanını zamanla kaybetmiştir. Bu da mutsuz olmanıza neden olur. Bu nedenle ilk olarak kendi hislerinizden emin olun. Eğer sevginiz azaldı ise bu her iki tarafı da mutsuz edecektir. İlişkiniz de hisleriniz çok önemlidir.

Sevgi biterse mutlu olmak mümkün değildir. Mutsuz olmanızın sebebi karşı tarafın size artik eskisi gibi aşkla bağlı olmaması ve sizi ihmal.etmesi de olabilir. Böyle bir durumda ise yapmanız gereken onunla bu konuyu açık açık konuşmaktır. Sizi arkadaşlıknizde mutsuz eden her ne ise bunu en iyi konuşarak çözebilirsiniz. İlişkinizde artık mutlu değilseniz bunu birlikte olduğunuz kişi ile konuşarak halletmelisiniz. Birbirinizi dinlemeli ve ortak bir çözüm yolu bulmalısınız. İlişkide sorunlar her iki tarafın da anlayışlı olması ile çok daha kolay çözülür.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ