İlişkinizin Bitmesi Gerektiğini Gösteren İşaretler

Kadın

İlişkinizin Bitmesi Gerektiğini Gösteren İşaretler

Sevgili hanımlar ve beyler hiçbir arkadaşlık kolay kurulmuyor ve kolay kolayda bitmemelidir. Hepimiz arkadaşlıkmiz için elimizden geleni yapar ve bitmemesi için de bir çaba gösteririz. Bu hem kendimize hem de sevdiğimiz insana verdiğimiz değerin bir göstergesidir. Ancak bazı durumlar vardır ki bir arkadaşlıknin bitmesi devam etmesinden daha faydalı olacaktır. Bu yazımızda arkadaşlıknizin bitmesi gerektiğini gösteren işaretler den bahsedeceğiz.

Eğer arkadaşlıkniz artık sizi mutsuz etmeye başlamışsa, sizi mutlu etmek yerine günden güne sizi daha da yıpratır hale gelmişse artık bitmesinin zamanı gelmiş demektir. Aşk sizi mutlu etmek için vardır. Bir arkadaşlıkde en önemli şey karşılıklı mutlu olmak ve birbirine huzur,mutluluk, heyecan verebilmektir. İlişkiniz de her iki tarafta birbirine değer vermeli, birbirine mutluluğun kapılarını aralamalıdır. Mutsuz olduğunuz bir arkadaşlık ne yazık ki bitmeye de mahkumdur. Bir arkadaşlıkde sevgi bitmişse o arkadaşlık bitmeye hazırdır.

Sevgiden de önemli olan ise.saygıdır. Her ne olursa olsun, her ne yaşanırsa yaşansın saygınız asla bitmemelidir. Eğer arkadaşlıkniz de saygı bitmiş ise arkadaşlıkniz artık çekilmez bir hal alır. Birbirinize saygınız kalmamışsa, artık hakaret eder hale gelmişseniz bu arkadaşlıknin bitmesi gerektiğinin bir göstergesidir. Bir arkadaşlıkde saygısızlık , hakaret var ise o arkadaşlık size mutluluk veremez. İlişkinin bitmesi gerektiğini gösteren bir başka işaret ise yalandır. Eğer arkadaşlıkniz de yalan var ise aranızda bir çok sorun olacak demektir. İlişkide çiftler birbirine karşı açık olmalı, birbiri ile herşeyi dürüst bir şekilde paylaşmalıdır.

Bu olmaz ise aradaki güven zedelenir. Güven olmayan bir arkadaşlık ise bitmeye mahkumdur. İlişkide bitmesi gerektiğini gösteren bir başka işaret ise aldatma ve ihanettir. Bir arkadaşlıkde en önemli şey sadakattir. Çiftler birbirine karşı her zaman dürüst, açık ve sadık olmalıdır. Sadakat olmazsa arkadaşlıknin devam etmesi mümkün değildir. Günümüzde arkadaşlıkler en çok aldatma yüzünden bitmekte ve bir çok kişi bu yüzden mutsuz olmaktadır. Eğer bir arkadaşlıkde aldatma var ise o arkadaşlıknin bitmesi de gerekmektir. Tüm bunlar şiddet, ilgisizlik, yalan ve aldatma arkadaşlıknin bitmesi gerektiğinin bir göstergesidir.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ