İlk Buluşmada Kadınları Etkilemenin Yolları


Kadın

İLK BULUŞMADA KADINLARI ETKİLEMENİN SIRLARI
Hepimiz ilk buluşmada karşımızdaki insanı etkilemek isteriz. Hele de karşımızdaki kişi bizim için önemliyse bütün meziyetlerimizi göstermek için çaba sarf ederiz. Kimimiz görünüşüyle ,kimimiz zekasıyla kimimiz de konuşkanlığıyla karşıdakini etkilemeye çalışır. Eğer yaptığımız veya söylediğimiz şeyler karşımızdaki kişinin beğeneceği tarzdan şeylerse aradaki etkileşim kaçınılmaz hale gelir. İlk buluşmada aradaki bu etkileşimin sağlanması açısından bakmamız gereken ilk nokta cinsiyettir. Hele etkilemeye çalıştığımız kişi bir dişiyse işimiz biraz daha zorlaşır. Ama verdiğim tavsiyeler sayesinde bu hiç de zor olmayacak. “İlk buluşmada karşımdaki kadını nasıl etkileyeceğim “ diyorsanız önerilerime kulak verin kızlar!

GÜVENİLİR OLDUĞUNUZU GÖSTERİN!
İşte kilit noktamız ve en çok önem vermeniz gereken konu. Kadınlar flört edeceği bir erkekte birçok şey arar: Karizma, güç, para, vs. Evet ,kadınları etkilemek için gerçekten bunlar önemli şeylerdir. Ama bunların yanında “güvenilirlik” olmadıkça bu saydığım şeyler kadınlar için hiçbir şey ifade etmez. İlk buluşmada karşınızdaki kadına sakın yalan söylemeyin. Zaten sezgileri sayesinde bunu anlayacaktır ve size güvenmeyecektir. Ona karşı açık olun, hatta ona size güvenmesi için özel bir sırrınızı verebilirsiniz. Ayrıca ilk buluşmada her şeye gülmeyin biraz ciddi olun ki sizin güvenilir bir kişilik olduğunuzu anlasın. Tabi ki somurtun da demek istemiyorum ama dozunda ve duruma göre gülün.

DIŞ GÖRÜNÜŞÜNÜZE ÖNEM VERİN!
Kadınların bir erkekte ilk baktığı şey kıyafetleridir. Bir kadını etkilemek istiyorsanız ilk buluşmada ortamına uygun şeyler giyin. Aşırı renkli kıyafetler veya hijyenik olmayan, ütüsüz kıyafetler tercih etmeniz onu etkileme konusunda başarısız olmanıza neden olacaktır. Bu nedenle temiz, modaya uygun ,size yakışan ve birbiriyle uyumlu parçalar seçmeye özen gösterin. Ayrıca saçınız, elleriniz ve tırnaklarınız da temiz görünmeli. Hatta buluşmadan önce kuaföre uğrasanız hiç fena olmaz beyler. Böylece karşınızdakine çok daha fresh bir izlenim vereceksiniz.

NAZİK OLUN!
Karşınızdaki kadını gerçekten etkilemek istiyorsanız ona son derece nazik davranmalısınız. Örneğin yemeğe gidecekseniz o otururken sandalyesini onun için çekin. Konuşmasına izin verin ve onunla alay etmeyin. Düşüncelerine önem verin. Kadınlar kendilerini dinleyen , önem veren erkeklerden çok hoşlanırlar. Bunu ona gösterin. Ayrıca konuşurken muhabbet esnasında karşınızda bir kadının oturduğunun farkına varın ve erkek arkadaşlarınızla konuştuğunuz gibi sakın ağzınızdan küfür kaçırmayın. Bu eksi puan almanıza neden olabilir.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ