İnsanlar neden chat yapar


Çetleş

İnsanlar neden chat yapar sorunun cevabı çok basit ve mantıklı. İnsanların chat yapma nedeni tamamen duygusal 🙂 Yeni arkadaşlar edinmek için, yeni aşklar bulmak için, kız arkadaş edinmek için, sevgili yapmak için insanlar chat yapmayı tercih ederler. Hepsi bu niyetle olmasada büyük büyük çoğunluğunun amacı budur.

İnsanların Chat Yapma Nedeni

Evet bay ve bayanlar insanlar neden chat yapar, niçin chat yapar? zaman geçirmek içinmi, yoksa eğlence amaçlımı chat yaparlar. Bunların cevaplarını aramak veya vermek aslında bizlere düşmez. Kişi eğlence amaçlı, zaman geçirmek için veya ciddi bir arkadaşlık kurmak gibi bir amacı varsa o kişinin kendi doğrultusunda olan bir gerçektir.

Chat yapan bayanların veya erkeklerin kendi iradeleri doğrultusunda gerçekleşen bir eylemdir. Toplumumuzda bazı kesimler tarafından chat yapan kişileri pek doğru gözde bakmazlar ama bilmezlerki işin içine girildiğinde ne kadar arkadaş canlısı, ne kadar iyi insanların olduğu bir ortam içersinde bulunacaklar.

Zaten bilseler ön yargılı davranmazlar. Tabiki ciddiyetsiz amaçlı olmadan samimi bir şekilde sevgi ve saygı çerçevesinde sohbet yapmak arkadaş bulmak, gülüp eğlenmek ister her insan.

Bunların gerçekleşmesi içinde chat severlerin çok ciddi duygular içersinde olması gerekmektedir zaten ciddiyetsiz olan insanlar hal ve haraketlerinden kendilerini çabucak ele verirler. Eğer kişinin amacı belliyse yapacağı sohbet’de o denli kendini ifade edecektir.

Neden Chat Yapma Gereği Duyarız?

Fakat kişi farlı düşüncelere sahipse böyle güzel bir ortamı hafife alıyorsa hiç bir sonuca varamayacaktır. Diyeceğimiz oki tüm doğru yönlerinizle chat yaparak herzaman kazanan siz olun. Doğruluktan uzak kişilerin zaten amacı belli zaman geçirmek ve karşısındaki insanı boş yere oyalamaktan başka bir şey değildir.

Durum böyle olunca bu amaçlı sohbet etmek isteyen kişilere kolay kolay denk gelemeyecektir. Bu niyette olan kişiler kısa kısa görüşmeler ve sohbet yaparak zaman geçirmiş olacaklar.

Sonucunda ciddi sohbet yapmadığı için bir müddet sonra sıkılacak ve sohbet odasını terk edecektir. Bunun için insanlar dalga amaçlı veya zaman geçirmek için chat yapmamaları gerekiyor. Chat yaptığınız kişinin duygularıyla oynanmayacağının bilincinde olmanızı belirtmek istiyorum.

ŞİMDİ CHAT ODASINA GİRMEK İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

Chat Odaları

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ