İstanbul beyoğlu chat sohbet


Çetleş

İstanbul beyoğlu çet sohbet – cetles.com

Ne demişler Beyoğlunda gezersin, Gözlerini süzersin, Sevdiceğim yavrucağım, Niçin niçin beni üzersin ne güzel bestelemiş rıza bey öyle değilmi? asırlar geçse bile dinledikçe dinleyesimiz geliyor içimizi kıpır kıpır ediyor.

Eee siz ne geziyorsunuz bakalım, napıyorsunuz beyoğlunda, yok öyle 3 kuruşa 5 köfte burada “beyoğlu sohbet” sayfası oluşturduk girip bir selam vermeden çıkmak yakışı kalmaz arkadaşlar : )

“Beyoğlu chat” sitemizde tabiki sizde herkes gibi chat yapabilir beyoğlu semtlerinden arapcami, cihangir, halıcıoğlu, istiklal, kasımpaşa, kemankeş, pürtelaş, taksim, tarlabaşı’ndan tanışıp arkadaş olabileceğiniz kişilere denk gelebilirsiniz. Belkide bu kişi aynı mahalleden veya sokaktanda çıkabilir. Neden olmasın dimi ne demişler olmaz deme olmayan yok.

Beyoğlu sohbet muhabbet odamıza giriş yaptıktan sonra kanaldaki sohbet akışını kesmeyecek şekilde sohbete dahil olalım ve ortama ayak uyduralım. Kanal içerisinde bay ve bayan arkadaşlara saygı duyalım ki sizede aynı şekilde saygı sevgi duyulsun. Ne ekersen onu biçersin misali. Bütün beyoğlu chat severleri sohbet odasına bekliyoruz.

Beyoğlu Sohbet Odasına Bağlanın

çet girişi

Chat Sohbet Odalarımız

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ