İstanbul beyoğlu chat sohbet


yorumsuz
1.182
İstanbul beyoğlu chat sohbet
 

 
 
  
 

 

İstanbul beyoplu çet sohbet – cetles.com

Ne demişler Beyoğlunda gezersin, Gözlerini süzersin, Sevdiceğim yavrucağım, Niçin niçin beni üzersin ne güzel bestelemiş rıza bey öyle değilmi arkadaşlar asırlar geçse bile dinlendikçe yine insanın içini kıpır kıpır ediyor.

Eee siz ne geziyorsunuz bakalım, napıyorsunuz beyoğlunda, yok öyle 3 kuruşa 5 köfte burda beyoğlu sohbet sayfası oluşturduk girip bir selam vermeden çıkmak yok beyler ve bayanlar merdivenden kayanlar : )

Beyoğlu chat sitemizde tabiki sizde herkez gibi çet yapabilir beyoğlu semtlerinden yani Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı’nden tanışıp arkadaş olabileceğiniz kişilere denk gelebilirsiniz. Belkide bu kişi aynı mahalleden veya sokaktanda çıkabilir. Neden olmasın dimi ne demişler olmaz deme olmayan yok.

Beyoğlu muhabbet odamızda giriş yaptıktan sonra kanadaki sohbet akışını kesmeyecek şekilde sohbete dahil olalım ve ortma ayak uyduralım. Kanal içersinde bay ve bayan arkadaşlara saygı duyalım ki sizede aynı şekilde duyulsun ve en iyi şekilde ağırlanasınız.

Bütün beyoğlu chat severleri sohbete bekliyoruz.

Yorum yap!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2014

Konu hakkında mesaj gönderin