İstanbul eyüp sohbet chat odasıİstanbul eyüp sohbet chat odası
 

 
 
  
 

 

İstanbul eyüp chat sohbet sitesi

1936 da kurulan eyip ilçemiz istanbulun anadolu yakasında yer almaktadır. 21 mahallesi ve 7 köyü bulunan eyüpte 1 tanede sohbet sitesi vardır : )

Eyüp sohbet sitemizde sohbet ederken, uymanız gereken bazı kurallarımız vardır. Nedir bu kurallar diyeceksiniz. En başka kanal genelinde çet yaparken küfür içerikle sözler ve kaba sözler kullanılmayacak arkadaşlar. Varan 2: chat odamızda reklam ve flood yapılması yasaktır. Varan 3: Eyüp sohbet odamızda özel sohbet harici kanal genelinde telefon numarası, fecabook ve skype adresleri paylaşılmamasını önemle sizlerden rica ediyoruz.

Birde ben sitenin adminiyim seni’de admin yapacağım gibisinden vaatler verip kredi kartı bilgilerinizi isteyen olursa asla vermeyiniz ve acilen bize bildiriniz.

Eyüp sohbet odamızda eyüp ilçeleri ve mahallelerinden bay ve bayan arkadaşlarla sohbet etme imkanınızın olduğunu biliyormuydunuz. Ayrıca sohbet odamızda hem radyo ve hemde bazı oyun kanallarımızda mevcuttur, can sıkıntısı söz konusu olamaz yani olmayacağını düşünüyoruz. Eyip çet odamız hakkında fikirleriniz varsa aşağıdaki yorum bölümünden bize bildiriniz’ki bizde sizin için en iyi hizmeti vermeye çalışalım.

Yorum yap!


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2014

Konu hakkında mesaj gönderin