İstanbul eyüp sohbet chat odası


Çetleş

İstanbul eyüp chat sohbet sitesi

1936 da kurulan eyup ilçemiz istanbulun anadolu yakasında yer almaktadır. 21 mahallesi ve 7 köyü bulunan eyüp te 1 tanede sohbet sitesi vardır : )

Arkadaşlık Mesajı Gönder 💌

Eyüp sohbet sitemizde sohbet ederken, uymanız gereken bazı kurallarımız vardır. Nedir bu kurallar diye soracak olursanız 

  • Varan1: kanal genelinde çet yaparken küfür içerikle sözler ve kaba sözler kullanılmayacak dır.
  • Varan 2: chat odamızda reklam ve flood yapılması yasaktır.
  • Varan 3: Eyüp sohbet odamızda özel sohbet harici kanal genelinde telefon numarası, fecabook ve skype adresleri paylaşılmamasını önemle sizlerden rica ediyoruz.

Birde ben sitenin adminiyim seni’de admin yapacağım gibisinden vaatler verip para isteyen veya kredi kartı bilgilerinizi isteyen olursa asla vermeyiniz ve acilen bize bildiriniz. #help kalanından yada iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Eyüp sohbet odamız da eyüp ilçeleri ve mahallelerinden bay ve bayan arkadaşlarla sohbet etme imkanınızın olduğunu biliyor muydunuz. Ayrıca sohbet odamızda hem radyo ve hemde bazı oyun kanallarımızda mevcuttur, can sıkıntısı söz konusu olmayacağını düşünüyoruz. Eyup çet odamız hakkında fikirleriniz varsa aşağıdaki yorum bölümünden bize bildiriniz’ki bizde sizin için en iyi hizmeti vermeye çalışalım.

Eyup Sohbet Odamıza Bağlanın Sohbete Başlayın Arkadaşını Bulun

çet girişi

Cetles.com Chat Odaları

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ