İstanbul silivri sohbet kanalı

yorumsuz
1.213
İstanbul silivri sohbet kanalı
 

 
 
  
 

 

İstanbul silivri chat ve sohbet kanalları

Şehir merkezinden uzakta yaşıyor olabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki sürekli yapacak bir şeyleriniz olmayabilir. Çünkü şehir merkezlerinden uzaktayken dışarıda yapabilecekleriniz sınırlı olabilir ya da sürekli aynı şeyi yapmaktan sıkılmaz iseniz bu durumu sürekli tekrarlayabilirsiniz. Bunu da tekrarladıkça inanın canınız bir gün sıkılacaktır.

Dolayısıyla kendinize yeni bir şeyler arıyor olacaksınız. Bu aslında insanın doğası ile de ilgili bir durum. Her insan istediği gibi yaşamak ister ve bunun sınırlarını kendi koymak ister. Eğer bu sınırlar size başkaları tarafından dayatılıyorsa ya da doğal sınırlar bunlar ise her zaman kendinizi kötü hissedersiniz ve sınırsız bir şeylerin peşinden gitmek için kendinizi motive eder ve onun peşinden gidersiniz.

Bu her zaman böyle olmuştur. Bu konuyu tecrübe edip görebilirsiniz. Bu durumu konumuza bağlar isek şehir merkezinde değil iseniz kendi şehir merkezinizi yaratırsınız. Çağımız internet çağı herkes internete girip hayatının sınırlarını kendileri belirleyebiliyor mesela arama motoruna Silivri sohbet yazarak şehir merkezinde olmasınız bile oranın sınırlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Çünkü semtinizdeki tanımadığınız insanlar ile sohbet etmenin güzelliğini bu yolla tadabilir ve yeni insanlarla tanışarak sınırların tekrar çizilmesine ön ayak olabilirsiniz. Bu durum aslında bunu keşif eden herkesi içine alacaktır. Bunu keşif eden her insan girip Silivri sohbet yazarak kendi yaşantısına bir yön verebilir.

Bu da onun için çok iyi olacaktır. Ayrıca burayada dikkat etmenizi öneririm’ki silivri chat odamızda silivri semtleri Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa ve Silivri merkez’den daha önce yaşantınız boyunca hiç görmemiş olduğunuz silivrili bay ve bayan kişilerle sohbet edip arkadaşlık kurabilirsiniz.

Yorum yap!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2014

Konu hakkında mesaj gönderin