İstanbul Arkadaş Arama

istanbulda bayan sevgili arıyorum

İstanbulda bayan sevgili arıyorum. Ben ömer istanbuda yaşıyorum insanlara yukardan bakarak iletişim kurmaya çalışmak boşuna bir uğraştır.

Adı: Ömer

Yaş: 27

Şehir: İstanbul

Boy: 1.9

Kilo: 74

Medeni durumu: Bekar

İstanbulda bayan sevgili arıyorum. Ben ömer istanbuda yaşıyorum 27 yaşındayım, 1-69 boyum 74 kilom var. Kargo işi yapıyorum. insanlara yukardan bakarak iletişim kurmaya çalışmak boşuna bir uğraştır. Hiç kimse kendisini küçük gören, kendisine buyurgan bir edayla konuşan insani dinlemek istemez. iyi bir iletişim kurmak insanların kalplerine, vicdanlarına, sağduyularına hitap etmek ve onlara saygılı olmaktan geçer. Bende böyleyim işte.

Ömer’e mesaj gönder

Sevgili İlanları

Kendime bayan sevgili eş arıyorum: Kendime bayan sevgili eş arıyorum, Hayırlı bir eş arıyorum, Kendime sevgili arıyorum, Bir eş arıyorum diyorsanız üye ol…

Sevgili ve evlenecek bayan arıyorum: Adı: Mehmet ali Yaş: 27 Nereden: İstanbul Göz rengi: Kahverengi Medeni durumu: Bekar Ten: Beyaz Burc: Akrep.

Bayan Arkadaş Sevgili Arıyorum: Bayan arkadaş sevgili arıyorum. Ben samsundan zeki 36 yaşında bekar yalnız yaşayan olgun biriyim. Gıda sektöründe çalış.

Bursa’dan veya yakın çevre illerden Bayanlarla tanışmak istiyorum: Bursa’dan veya yakın çevre illerden Bayanlarla tanışmak istiyorum ben bursa dan emrah 43 yaşında 1.75 boyunda 75 kiloda…

Arkadaş yada sevgili bulmak: Arkadaş yada sevgili bulmak istiyorum. Adım Seyran yaşım 40 bursa nilüfer de yaşıyorum 173 boyum kilo 71 sevecen sıcak .

İlgili İlanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu