İzdivaç chat çet sohbet odaları


Çetleş

izdivaç Chat Yapacağınız Sohbet odası

Evlenmek isteyen bay ve bayan arkadaşlar bu site tamda size göredir. Ciddi anlamda evlilik düşünen bay ve bayanlar sizleri sohbet kanalımıza izdivaç yapmaya muhakkak bekliyoruz. Hayatı yalnız yaşamamak için, her şeyi birlikte paylaşmak adına insanlar birliktelik kurarak hayatlarını birleştirirler. Hemen hemen herkesin bir hayat arkadaşı, hayatı paylaşabileceği bir eşi vardır, böylede olması gerekli zaten. Allah herkesin alın yazısını yazmıştır.  Alın yazısından kaçış yoktur. Vaki geldiğinde nerde olursanız olun sizi gelip bulacaktır.

Bayan Arkadaşlara Tanışma Mesajı Gönderin 💌

İzdivaç amaçlı çetleşmek isteyen tüm arkadaşlarımızı sohbet sitemize bekliyoruz. Siz değerli kullanıcılarımız için elimizden geleni yapıyoruz. Sizleri mutlu etmek bizim görevimiz haline geldi adeta, bundan hiçte şikayetci değiliz. Siz yeterki amacınıza ulaşın diye çeşitli çeşitli her anlamda sohbet siteleri, çet kanalları, sohbet odaları oluşturuyoruz. Umarım sizi mutlu etmeyi başarabiliyoruzdur.

Dünyada izdivaç çok önemli ve de çok güzel bir duygudur. Düşünsenize hayatınızın aşkı ile ömür boyu yaşamak. Asıl amaçta budur zaten. Sizlerde hayatınızın aşkını bulmaya ne dersiniz? Sohbet sitemize girerek bu isteğinizi gerçekleştirebilir ve de hayatınızı birleştirebileceğiniz eşi bulabilirsiniz.

İZDİVAC İSTEYENLERLE TANIŞIN

evlilik amaçlı
izdivaç chat

Hayat arkadaşınızı izdivaç chat odasında neden bulamayasınız ki ? Bir çok insan bu yolla hayatlarını kuruyor ve de mutlu oluyor. İzdivaç sohbet etmek için daha fazla beklemenize gerek yok, gönül rahatlıyla sohbet sitemize girip izdivacınızı yapabilirsiniz. Hepinize mutlu eizdivaçlar diliyorum.

İzdivaç chat sohbet odasındakilere mesaj göndermek için Tıkla!

İzdivaç Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

İzdivaç Kurmak İsteyenlerin İlanları

Mesajını gönder

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • ben okan istanbul kadıköy yas30 boy1.75 kilo65 esmerim özel bir sirkette calısmâktayım ist ici ciddi evlilik düşünen bir bayanla tanışmak istiyorum no 07021986

  • Slm ben ankardan güven 45 yasindayim dulum ve calisıyorum bana uygun bir bayanla tanişmak istiyorum 0 115 45 38

  • selam aleykum ismim svegi 26 yasindayim ciddi bir beraberlik dusunuyorum herseyinasin saygilar 00359898252 hayirlisi niyeti ciddi olan ar

Yaşadığın Şehri Seç ↆ