Anasayfa / Kadın / Kadının en hassas bölgesi

Kadının en hassas bölgesi

kadin-arkadas Kadın zaten genelinde, yapısı gereğiyle hassasiyet içersinde yaratılmıştır. Öyle kadınlar vardırki yaptığınız çok güzel bir espiriden bile darılıp küsebilir. Kadınların hassas bölgeleri duruma göre farklıdır vucut bakımından hassas bölgelerimi, kalp dilinden anlamak için hassas bölgeleri, aşık etmek için hassas bölgeleri, kızdırmak için hassas bölgeleri ve dahasını saymakla bitmez çünkü kadın milleti takıntılıdır. Kırılıp küsecekleri çok sayıda durumlar mevcuttur.

Bir kadınla şakalaşırken asla ona boyun kısa, şişmansın, çirkinsin veya yüzünde kıl sakal var demeyin ağır el kol şakaları yapıp canınıda yakmayın çok sinirlenir ve size kin duyabilir.

Bir kadının kalbini kırmayın asla eğer sizden bir isteği varsa yapmaya çalışın yapamazsanızda elinizden geleni yapın hiç olmuyorsa gidin özürler içersinde yapamadığınızı dile getirin ki değer verildiğini anlasın.

Bir kadının vucut yapısıyla ilgilide şaka yapmayın bu konudada çok hassastır. Ona devamlı vucut güzelliğinden bahsedin ve onu cezbedin.

Diğer hassas bölgeler

Kadının en hassas bölgesi göğüsleridir. En çok acıyı ordan çekerler. Bir kadınla birlektelik kuruyorsanız göğüslerine iyi davranmanızı öneririz.

Aradığın bu olmasın!

mutlu-erkek

Sevgilinizi Etkilemenin Etkili Yolları

Sevgilinizi Etkilemenin Etkili Yollarını keşfedin Her insan bir gün birine aşık olmayı, deliler gibi sevip …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir