Kadınlar Bir İlişkide Ne İster ?

Kadın

Kadınlar Bir İlişkide Ne İster?
Erkeklere sorduğumuz zaman kadınların istekleri hiçbir zaman bitmemektedir. Fakat genel olarak bir kadınla konuştuğumuz zaman bu durumun abartıldığı olmadığı açık bir şekilde görülmektedir. Peki kadınlar bize arkadaşlık esnasında neler istediklerini söylediler dersiniz?

Bir kadın en ama en önemlisi arkadaşlıksi esnasında her zaman arkasına güvenle yaslanabileceği bir erkeğin yanında olmasını ister. Bu erkek onu her şeyden korumalıdır. Kadın ne kadar güçlü olursa olsun kendisini her daim onun kanatları altında gölgede görmekten zevk alacaktır. Bunlarla birlikte aynı zamanda bir kadın, onun hayatı boyunca yapmış olduğu şeylerden ve almış olduğu kararlardan her daim yanında olup ona destek veren bir erkek istemektedir.
Kadınlar erkekler kuru kuruya kullanmış oldukları aşk sözcüklerinden pek fazla hoşlanmazlar aslında. Bunların tam aksine onlar hissetmeyi dibine kadar yaşamak isterler. Hayatlarında yer alan erkeğin onlara bütün duygularını anlatmasını ve anlatmaktan öte geçip bu duyguları iliklerine kadar hissettirerek yaşatmasını isterler. Ancak böyle bir durumda kafalarında soru işareti kalmaz ve sizin canınızı yiyen boş tripler ve oyunlara gerek kalmaz. Size karşı doğal olur.

Onları sevdiğinizi onlara ufak bakışlarınız ile belli edin. Mesela arkadaş grubunuz ile pikniğe gittiğinizi düşünelim. Piknik esnasında kız arkadaşınız kızlarla birlikte masa hazırlarken ara sıra ona hafif bakışlar atarak göz göze gelmeyi deneyin ve göz göze geldiğiniz esnada ona minik gülümsemeler sergileyin. Böyle bir durum hem onun hoşuna gidecek hemde etraftaki herkesin dikkatini çekeceği için egosunun yükselmesine sebep olacaktır.
Bir kadın erkeğin ona söz verdiği zaman tutmasında nefret eder. Bu sebepten dolayı eğer ki bir kadına söz vermeyecekseniz asla ve asla bu topa bulaşmayın. Yoksa yıllar geçse dahi bu durum aklına geldikçe sizin canınızı yemekten asla geri kalmayacaktır. Ona minik sözler verin ve tutun. Emin olun ki bu hareketiniz ile onları küçük bir çocuk gibi çok mutlu edeceksiniz.

Aslında kadınların siz erkeklerden arkadaşlıkniz esnasında beklemiş oldukları şeyler bahsettiklerimiz gibi oldukça küçük şeylerdir. Sadece biraz dikkatli ve ilgili olmanız yeterli olmuş olacaktır.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ