Kadınları Mutlu Etmenin Yolları

Kadın

Kadınları Mutlu Etmenin Yolları

Çoğu erkek günümüzde kadınları mutlu etmenin çok zor olduğunu düşünür. Hatta bazıları bu düşünceden dolayı öğrenilmiş çaresizlik yaşayıp kadınları mutlu etmek adına harekete geçme gereği duymayabilir. Ama inanın durum sandığınız kadar zor değil. Kadınlar kutsal varlıklardır. Eğer onlara gerçekten hak ettikleri değeri verirseniz onlar size iki katıyla döneceklerdir. İşte bu nedenle “Kadınımı nasıl mutlu edebilirim? “diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Şimdi size vereceğim tavsiyeleri uygulamaya dökerseniz mutlu edemeyeceğiniz kadın kalmayacak!

Sadakatli olun!

Evet beyler, ilk dersimiz sadakatli olmak. Bu konu kadınlar için mutlu bir arkadaşlıknin belki de en önemli unsurudur. Onlara karşı sadakatli olmanız size güvenmesini sağlar. Eğer ona bu güveni verirseniz hem o mutlu olacaktır hem de sizi mutlu edecektir. Onu bir kere aldattıysanız size bir daha asla güvenmeyecektir. Affetse bile sürekli her adımınızı kontrol edip huzursuz olacak ve dolayısıyla mutlu olmayacaktır. O nedenle arkadaşlıkde sadakatli olmaya özen gösterin.

Centilmen olun!

Kadınlar centilmen ve düşünceli erkeklere bayılırlar. Kendilerini önemli hissederler. Kendini değerli hisseden bir kadın ise mutlu olur ve size dünyada cenneti yaşatır. Hasta olduğunda ona özel ilgi gösterin. Yorgun olduğunda yardım edin. Üzgün olduğunda onu dinleyip gerekirse beraber ağlayın. Bu tür fedakarlıklar onun gözünde sizi muhteşem biri yapacaktır. Bu o kadar da zor olmasa gerek beyler.

Sürprizler yapın!

Kadınlar beklemedikleri anda gelen sürprizlerle severler. Onlar için emek verdiğiniz küçücük bir şey bile yüzünde güller açtırır. Ona çiçek gönderin, sitesine sonra bulacağı romantik bir not bırakın, onun çok istediği bir şeyi hediye edin. Bu tür şeyler kadınlar için çok kıymetlidir.

Birlikte zaman geçirin!

Kadınların ilgi ve sevgi istediğini hepimiz biliriz. Peki bu ilgiyi ona nasıl göstereceksiniz bir bakalım. Onunla zaman geçirmek adına birçok etkinlik yapabilirsiniz. Örneğin sinemaya gidebilirsiniz. Kafeye gidip saatlerde laflayabilirsiniz. Akşamları yürüyüş için onu dışarıya çıkartabilirsiniz. Bunlar bir kadını etkileyecek türden şeylerdir.

Sevginizi gösterin!

Kadınlar tam bir sevgi delisi olduğu için ona ansızın sevdiğinizi söylemeniz, sarılmamız, öpmeniz ve güzel şeyler söylemeniz aşık bir kadını çok mutlu eder. Eğer kadınınızı mutlu etmek istiyorsanız bu tarz romantik şeyleri hiç eksik etmemeniz gerekir. Kadına biraz sevgi gösterirseniz o size zaten kocaman bir sevgiyle geri dönecektir.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç