Kadınları Soğutan Davranışlar Nelerdir ?

Kadın

KADINLARI SOĞUTAN DAVRANIŞLAR NELERDİR?

Kadınlar, kadınlar ve yine kadınlar. Nedense her şeyin suçlusu ve sorumlusu bizleriz. Küseriz alıngan oluruz, konuşuruz çenesi düşük oluruz. Etrafımızdakilerden soğumuş ve uzak durmaya başlamışız. Peki, bir kadının neden soğuduğunu düşünen var mı? Kim bilir belki evet belki hayır! O zaman bu konuya şöyle bir açıklık getirelim;
Kadınlar narin ve sürekli ilgi bekleyen varlıklardır.

Yani göstermiş oldukları sevgi ve ilginin aynısını hatta daha fazlasını beklerler. Tabi bu ilgi kadından kadına değişiyor. Mesela kimisi sürekli mesajlaşıp konuşmak ister. Kimisi ise onun dediklerini, konuşmalarını bölmeden, yargılamadan dinlerken gösterdiğiniz ilgiden memnundur. Ve bu ilgi zamana yenik düşmemelidir. Her defasında belli edilip, hissettirilmelidir.

Şartlar ve ortam fark etmeksizin bencil davranışlar kadınların dikkat ettiği diğer konudur. Kadının statüsünü, duygularını, düşüncelerini önemsemeden hakkında söylenen yalan doğru sözler kendinize bir kadın düşman kazandınız demektir.

Ve koca bir yanlış daha… Bir kadının yanında başka kadınlara ilgi göstermek. Bu yanınızdaki kişiyi görmezden gelmektir. Onun kendisini başka kadınlarla kıyaslamasına sebep olur. Hatta ve hatta bunu sizin ağzınızdan duyarsa, siz onun için artık o kadar da değerli değilsinizdir. Kadını kendinize karşı bir buzdolabı haline getirirsiniz.
Kadınların, hemcinsleri ile kıyaslandıkları zamanlarda oldukça asabi davranışları mevcuttur. O yüzden siz siz olun kadını başka bir kadın ile kıyaslamayın.

Yalan her kötü huyun başlangıcıdır. Hatta mutlu bir kadını, kötü bir karaktere dönüştürür. Kendisine ihanet edildiğini hissetmesi, yalan sözlerle kandırıldığını öğrenmesi ilk başta yıkılışına sonrasında size karşı soğuk buzdan duvarlar örmesine sebebiyet verir.

Arada herhangi bir samimiyet ortamı oluşmadan sözde ilgili alakalı görünmek için sarf edilen ‘’canım, cicim’’ gibi sözcükler en sinir bozucu olanıdır. Kadınlar laubalilikten hoşlanmazlar.

Çok konuşup, boş konuşmak katlanılmaz bir eziyettir. Sürekli bir şeyler konuşan birisi ve cümlelerinde hiçbir anlam ve mana olmayan konuşmalar. Aşırı sıkıcı ortamlar ve kişiler. Kadınlar az da olsa eğlenmek, gülmek ister. Bunların tersi hareketler tam bir ters tepki verme nedenidir.

Kadınlar aslında o kadar anlatılmak istendiği gibi kötü varlıklar değildir. Sadece kendilerinin de farkında olunduğunun bilinmesini isterler. Yeri gelir çocuk davranışlar yeri gelir asabi davranışların sebebi budur. Azıcık bir ilgi hem kadını hem sizin hayatınıza renk katar, gülen gözler ile karşılaşırsınız. Her gününüz ayrı bir mutlulukla geçer.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç