Kadınların aşık olma belirtileri

Kadın

Yani arkadaşlar bunu anlamak kadar kolay bir şey yoktur sanırım. Böyle bir arama yapmanıza bile gerek yok. Kadınların aşık olma belirtileri veya aşık olmuş bir bayanın aşık olduğu kişiye hissettirebileceği duygular ortada besbelli. Kadınlar kolay kolay aşık olmaz, olsada hemen belli etmez ama bir kadın aşık olursa yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Aşk konusunda kadınlar erkeklerden benim görüşümce çok daha başarılar, cesurlar ve aşk konusunda daha dürüstlerdir.

Kadınların aşık olma belirtileri şunlardır.

a) Daha önce yüzüne bakmayan kadın veya sizinle fazla ilgilenmeyen kadın sizinle ilgilenmeye başlar, sohbet etmeye başlar.

b) Aşık olmuş kadın hediyeler alır, kendi elleriyle size yiyecekler yapar.

c) Aşık olmuş kadın geceleri cep telefonunuza iyi geceler mesajı veya günaydın mesajı atar. Çünkü sizinle yatıp sizinle kalkar.

d) Kadının aşık olma belirtilerinden biriside iştahsızlık ve birazda aptallaşması oluyor 🙂

e) Bakışları ve sözleriylede çok belli eder.

f) Artık daha dayanamaz bir şekilde size aşık olduğunu direk söyler.

Peki ya sizce kadınlarda aşık olma belirtileri nelerdir. Hemen bizimle paylaşmak için yorum yapın

Küçük bir not: Eğer kadın aşık olursa, kadın severse bir erkekten çok daha cesur ve yapıcı olur. Erkeğin sevgisi kadının sevgisinin yanında çok zayıf kalır.

Aynı kategorideki başlıklar

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • İstanbulda ikamet eden 40 yaşında bir beyim. yaşıma uygun güvenilir, sırdaş ve bakımlı istanbuldan TESETTÜRLÜ bayan arkadaş ariyorum. Tanışmak ister ve eklerseniz sevinirim. SKYPE: kemalerenas

Yaşadığın Şehri Seç ↆ