Kadın

Kadınların Ayrılırken Söylediği Yalanlar

Kadınların ayrılırken söylediği yalanlar nelerdir, Kadınların bir ilişkide en çok söylediği yalanlar, klasik kadın yalanları, Kadınların erkeklere söylediği yalanlar.

Bir kadın sevdiği erkekten ayrılmayı kolay kolay düşünmemektedir. Fakat olur da durum hayal ettiğinden çok daha farklı olursa ayrılmak ister ve ayrılmak isterse emin olun ki bunu erkekler gibi bir anda dile getirmekten yana asla ve asla da olmazlar. Kadın dediğimiz kişiler son derece her şeyi planlı programlı yapan ve yaş tahtaya asla basmayan kişilerdir. Bu sebepten dolayı da ayrılmadan önce belli başlı yalanları kafalarında kurarak bu yola adım atmayı tercih etmektedirler. Peki Kadınların ayrılırken söylediği yalanlar nelerdir?

Bir kadın ayrılmadan önce ilk olarak kendisini sizden soğutmayı denemektedir. Bunun için de ilk adımında sizinle konuşmayı biraz daha azaltarak araya mesafe koymayı dener. Konuşmayı bitirmek için başım ağrıyor, misafir var, temizlik yapmam lazım, ders çalışmam lazım, çok uykum geldi gibi belli başlı kalıplanmış olan kalıpları tercih eder. Uzun vakit konuşmadıktan sonra çalan telefonu açmayan kadın size geri döndüğünde telefonumun sesi çok kısıktı da duymamışım af edersin gibi saçma bir bahaneye kapılarak sizi kandırmaya çalışır.

Kadınların Ayrılırken Söylediği Yalanlar

Ayrılmak isteyen kadın sizin her hareketinizden yanlış anlamlar çıkarmaya çalışarak sizinle sürekli olarak tartışma içerisinde olmaya çalışır. Özellikle bu hareketleri oldukça başarılıdır. Sizinle rahatlıkla tartışmaya koyulan bu kadın bir süre sonra, sen bana çok ağır sözler söylüyorsun bana şu yaşattıklarını da bir bak bunu başka kim yaşatabilir ki ben yapamıyorum gibi yalanların sıralayarak sizden ayrılmaya çalışır.

Özellikle de aile konusunu arkasına sığınan kadınlar ayrılmak için kendilerini birebir garantiye almayı da rahatlıkla başarırlar. Bu esnada, biz çok farklıyız benim ailem ve sen anlaşamazsın gibi bahaneler uydurarak adeta sizi düşünüyormuş tavırlarını bürünüp yoluna ayırmak için bir yalanı ortaya atarlar. Aslında konu aile olunca erkeği bu konuda ayrılmaya ikna etmekte gerçekten çok daha başarılı olmaktadır. Birde en klasik olan hem erkeklerin hem de kadınların ayrılırken söylemiş olduğu en büyük yalan vardır. Sorun sende değil tamamıyla bende. Sanırım ayrılan çiftlerden bu cümleyi duymayan hiç bir çift yoktur diyebiliriz. Klasik ayrılığın klasik bir lafı.

Benzer Yazılar

Kadınları Ayrılığa Götüren Nedenler

Kadınlar, kadınlar ve yine kadınlar. Nedense her şeyin suçlusu ve sorumlusu bizleriz. Küseriz alıngan oluruz, konuşuruz çenesi düşük oluruz. Etrafımızdakilerden soğumuş ve uzak durmaya başlamışız. Peki, bir kadının neden soğuduğunu düşünen var mı? Kim bilir belki evet belki hayır! O zaman bu konuya şöyle bir açıklık getirelim;
Kadınlar narin ve sürekli ilgi bekleyen varlıklardır.

Yani göstermiş oldukları sevgi ve ilginin aynısını hatta daha fazlasını beklerler. Tabi bu ilgi kadından kadına değişiyor. Mesela kimisi sürekli mesajlaşıp konuşmak ister. Kimisi ise onun dediklerini, konuşmalarını bölmeden, yargılamadan dinlerken gösterdiğiniz ilgiden memnundur. Ve bu ilgi zamana yenik düşmemelidir. Her defasında belli edilip, hissettirilmelidir.

Kadınların Ayrılırken Söylediği Yalanlar

Şartlar ve ortam fark etmeksizin bencil davranışlar kadınların dikkat ettiği diğer konudur. Kadının statüsünü, duygularını, düşüncelerini önemsemeden hakkında söylenen yalan doğru sözler kendinize bir kadın düşman kazandınız demektir.

Ve koca bir yanlış daha… Bir kadının yanında başka kadınlara ilgi göstermek. Bu yanınızdaki kişiyi görmezden gelmektir. Onun kendisini başka kadınlarla kıyaslamasına sebep olur. Hatta ve hatta bunu sizin ağzınızdan duyarsa, siz onun için artık o kadar da değerli değilsinizdir. Kadını kendinize karşı bir buzdolabı haline getirirsiniz.
Kadınların, hemcinsleri ile kıyaslandıkları zamanlarda oldukça asabi davranışları mevcuttur. O yüzden siz siz olun kadını başka bir kadın ile kıyaslamayın.

Yalan her kötü huyun başlangıcıdır. Hatta mutlu bir kadını, kötü bir karaktere dönüştürür. Kendisine ihanet edildiğini hissetmesi, yalan sözlerle kandırıldığını öğrenmesi ilk başta yıkılışına sonrasında size karşı soğuk buzdan duvarlar örmesine sebebiyet verir.

Arada herhangi bir samimiyet ortamı oluşmadan sözde ilgili alakalı görünmek için sarf edilen ‘’canım, cicim’’ gibi sözcükler en sinir bozucu olanıdır. Kadınlar laubalilikten hoşlanmazlar.

Çok konuşup, boş konuşmak katlanılmaz bir eziyettir. Sürekli bir şeyler konuşan birisi ve cümlelerinde hiçbir anlam ve mana olmayan konuşmalar. Aşırı sıkıcı ortamlar ve kişiler. Kadınlar az da olsa eğlenmek, gülmek ister. Bunların tersi hareketler tam bir ters tepki verme nedenidir.

Kadınlar aslında o kadar anlatılmak istendiği gibi kötü varlıklar değildir. Sadece kendilerinin de farkında olunduğunun bilinmesini isterler. Yeri gelir çocuk davranışlar yeri gelir asabi davranışların sebebi budur. Azıcık bir ilgi hem kadını hem sizin hayatınıza renk katar, gülen gözler ile karşılaşırsınız. Her gününüz ayrı bir mutlulukla geçer.

İlgili İlanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu