Kadınların Ayrılırken Söylediği Yalanlar

Kadın

Kadınların Ayrılırken Söylediği Yalanlar Nelerdir

Bir kadın sevdiği erkekten ayrılmayı kolay kolay düşünmemektedir. Fakat olur da durum hayal ettiğinden çok daha farklı olursa ayrılmak ister ve ayrılmak isterse emin olun ki bunu erkekler gibi bir anda dile getirmekten yana asla ve aslada olmazlar. Kadın dediğimiz kişiler son derece her şeyi planlı programlı yapan ve yaş tahtaya asla basmayan kişilerdir. Bu sebepten dolayı da ayrılmadan önce belli başlı yalanları kafalarında kurarak bu yola adım atmayı tercih etmektedirler. Peki bu yalanlar nelerdir?

Bir kadın ayrılmadan önce ilk olarak kendisini sizden soğutmayı denemektedir. Bunun için de ilk adımında sizinle konuşmayı biraz daha azaltarak araya mesafe koymayı dener. Konuşmayı bitirmek için başım ağrıyor, misafir var, temizlik yapmam lazım, ders çalışmam lazım, çok uykum geldi gibi belli başlı kalıplanmış olan kalıpları tercih eder. Uzun vakit konuşmadıktan sonra çalan telefonu açmayan kadın size geri döndüğünde telefonumun sesi çok kısıktı da duymamışım af edersin gibi saçma bir bahaneye kapılarak sizi kandırmaya çalışır.

Ayrılmak isteyen kadın sizin her hareketinizden yanlış anlamlar çıkarmaya çalışarak sizinle sürekli olarak tartışma içerisinde olmuş olmaya çalışır. Özellikle bu hareketleri oldukça başarılıdır. Sizinle rahatlıkla tartışmaya koyulan bu kadın bir süre sonra, sen bana çok ağır sözler söylüyorsun bana şu yaşattıklarını da bir bak bunu başka kim yaşatabilir ki ben yapamıyorum gibi yalanların sıralayarak sizden ayrılmaya çalışır.

Özellikle de aile konusunu arkasına sığınan kadınlar ayrılmak için kendilerini birebir garantiye almayı da rahatlıkla başarırlar. Bu esnada, biz çok farklıyız benim ailem ve sen anlaşamazsın gibi bahaneler uydurarak adeta sizi düşünüyormuş tavırlarını bürünüp yoluna ayırmak için bir yalanı ortaya atarlar. Aslında konu aile olunca erkeği bu konuda ayrılmaya ikna etmekte gerçekten çok daha başarılı olmaktadır. Birde en klasik olan hem erkeklerin hem de kadınların ayrılırken söylemiş olduğu en büyük yalan vardır. Sorun sende değil tamamıyla bende. Sanırım ayrılan çiftlerden bu cümleyi duymayan hiç bir çift yoktur diyebiliriz. Klasik ayrılığın klasik bir lafı..

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ