Kadınların dayanılmaz sırrı

Kadın

kadinlarin-dayanilmaz-sirri

Kadınları tanıdığını düşünen biz erkekler, aslında çok yanılıyoruz. Çünkü kadınları tanımak o kadar da kolay değil.

Nazımızı çekin – Tüm kadınların sevgi politikasının temelini, “Naz etmek kızlara yaraşır” atasözü oluşturmaktadır. Kadınla erkek var olduğundan  beri erkekler avcı rolünü oynadı. Kadınlarsa, av olmaktan büyük zevk aldı. Fakat avlanırken bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Örneğin: kadını korkutup ürkütmek gerekmez, sözlerinizi ve hislerinizi doğru zamanda eklemeniz gerekir.

Bize danışın – Kadınlar erkeklerin onlar için mücadele etmesini görmek istiyor. Kadınlar, böyle erkekleri kendine daha yakın hissediyor.

Kendine zaman ayır – Kadınlar, erkeklere “Şaka değil, senin gerçekten de kendine zaman ayırmanı istiyorum. Git erkek dostlarınla konuş, sinemaya git, sporla uğraş, yemeğe çık ama bana zaman ayır! Senden istediğim tek şey ise dostunla benim armada düzgün iletişim kurman ve bana da zaman ayırmandır “.

Dostlarını tanımak istiyorum – Kadınlar sevgililerinin kimlerle görüştüğü ve hangi mekanlarda olduğunu bilmek istiyor. Bu onlara arkadaşlıklerinin yolunda ve normal olduğunu hissettirir.

Kıskançlık – Bu arkadaşlıklerde mutlaka var olan bir meseledir. Aslında kadınlar, itiraf etmeseler de sevgililerinin başka kadınla konuşmasını asla ama asla kabullenemezler.

Fakat onlar bu durumu yumuşak şekle sokmaya çalışıyorlar:

Başka kadınlara benden daha fazla değer vermeyeceksin.

Yanımda olurken başka bir kadın hakkında övgüler ve iyi sözler sarfetmeyeceksin.

Sevdiğiniz erkeğin başka bir kadınla tanıştığını fark etmişseniz, onu başka erkek arkadaşınızla tanıştırın. Böylece tehlikeden kurtulmuş olursunuz. 🙂

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç