Kadınların Hoşlanma Belirtileri


Kadın

Kadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir

Kadınlar aslında erkeklerden daha kolay bir şekilde hoşlandıklarını karşı tarafa belli ederler. Aslında erkeklere bakış kadınlar bu duyguları gizli tutmaktan hoşlanan kişilerdir ve ne yazık ki yaptıkları hareketler sayesinde bunları karşı tarafa istemeden belli ederler. Şimdi bunları biraz daha tartışalım.

Kadınlar genel olarak sohbet etmeyi seven kişilerdir. Fakat uzun sohbetler edebilmek için en yakınlarına ihtiyaç duyarlar. Eğer ki siz onun hayatında yeni iseniz ve sizinle konuşurken cümle son bulmasının diye muhabbeti uzatmaya çalışıyor ise emin olun ki sizden çok güzel bir şekilde hoşlanıyor demektir.

Bir kadın kendinden başkasına iltifat etmekten hoşlanmaz. Ama size örnek vermek gerekirse belli başlı olan çok zekisin, çirkin seni, uyuz gibi kelimeler kullanıyor hafiften sırıtıyor ise aslında size gayet hayran ve size alttan iltifat ediyor demektir. (kadınlardaki iltifat tarzı biraz değişiktir) Buda bir kadının en büyük hoşlanma belirtisidir.

Kadın karşısınız da otururken size baktıkça sürekli olarak gülüyor ve buna engel olamıyorsa hoşlandığını bariz belli ediyor demektir. Özellikle sizinle göz göze geldiğinde utanıyor ve ara ara gözlerini sizden kaçırmaya çalışıyor ise bariz bir şekilde sizden hoşlandığınız belli etmemeye çalışsa da belli ediyor demektir.
Aynı zamanda siz kadına bir şey anlatırken sürekli olarak elleriyle oynuyor, saçıyla oynuyor yada eline çakmak gibi bir şeyler alıp oynamaya çalışıyor ise heyecandan ne yapacağını bilmiyor demektir. Heyecanı da hoşlanmasından geliyordur tabi ki…

Size şakayla karışık hafif bir şekilde vurarak fiziksel iletişime geçiyor ise bilin ki hoşlanmaktan ne yapacağını bilmiyor demektir. Aslında eve gidene kadar böyle bir şey yaptığının farkında olmayacaktır.

Siz ona bir şeyler anlatırken gerçekten mi, öyle mi yada ciddi misin gibi dikkatinin üzerinizde olduğunu ifade eden cümleler kullanıyor ise aslında sizi önemsediğini ve sizi çok iyi dinlediğini belli etmeye çalışıyor demektir. Her cümlenize özen gösterdiğini ve kafasının bir kenarını kaydettiğini gerek bilerek gerek bilmeyerek belli ediyordur. Aslında bu kelimeler hoşlanma belirtilerinin en büyük göstergesidir. Kadınlar aslında çok net bir şekilde okuduğunuz gibi hoşlanma belirtilerini belli etmektedir.

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • merhaba ben izmirde yaşıyorum izmirli ciddi beraberlik arayan bayanla tanışmak istiyorum

Yaşadığın Şehri Seç ↆ