Kadınların Hoşuna Giden Davranışlar

Kadın

Kadınların Hoşuna Giden Davranışlar

Kadınlar karşısında yer alan kişiden anlayış beklemektedir. Her ne olursa olsun ister mutlu bir anlarında isterse en mutsuz anlarında sürekli olarak dinlenmek isterler. Kadınlar erkekler gibi sorunlarını anlatmadan iç dünyasında yaşayarak kurtulabilen varlıklar değildir ne yazık ki. Onlar daha çok sorunlarını dile getirdikçe bu meret düşünceden kurtulabilirler. Bu sebepten dolayı kadınları boş olarak değilde gerçekten içten olarak dinlemelisiniz. İlla ki yorum yapmanıza da gerek yok, onları dinleyip yanlarında olduğunuzu onlara hissettirmeniz gayet yeterli olacaktır. Bir kadının en hoşuna giden şey bu durumu hissedip yaşamaktır.

Kadınlar her zaman sevdikleri kişiler tarafından düşünülmek isterler. Hatta bu durumu sadece düşünmekle kalmasını istemeyip kendilerine gösterilmesi de istemektedir. Mesela siz bir kadınla ilgili bir plan yapar ve bu planınızı daha sonradan bu kadınla paylaşırsanız emin olun ki onu havaları uçurmuş olursunuz. Bir kadın bu hareket sayesinde kendini daha değerli hissedecektir. Aynı zamanda tıpkı buna benzer bir konu olan sürpriz gibi bir şey kafanızda tasarlayarak sergilemeniz kadının adeta hoşuna gidecektir.

Kadınlar özellikle ev işlerini yaparken ve bu ev işlerinden kastımız daha çok mutfakta bir takım işler yaparken yanında bir destek görmekten gayet mutlu olurlar. Mesela mutfakta yemek yapıyor ise ona gidip ucundan da olsa çok küçük yardım etmeniz kadının isteklerinin çoğunu karşılamanızı yardımcı olacaktır.

Bir kadının en çok istediği şey onu el üstünde tutup çok ama çok küçük hareketler ile düşündüğünüzü belli etmektir. Mesela günde yalnızca birkaç kez olmak koşulu ile ara ara arayıp sesini duymak istemeniz, seni çok özledim, ne yapıyorsun gibi kelimeler kullanmanız onun isteklerini karşılamanız da son derece başarılı olacaktır.

Bir kadın en çokta yaptığı işlerden dolayı övülmek ve destek görmek ister. Özellikle toplum arasında kalabalık bir yere katıldığınız da yanınızdayken onu övmemiz onu hem mutlu edecek hem de size karşı bir tık daha yaklaşmasını sağlayacaktır. Kadınların bakıldığı zaman aslında hoşuna giden davranışlar tek bir şeye bağlıdır o da onu düşündüğünüzü belli eden hareketler.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ