Kapali türbanlı bayan arkadaş ariyorum


Arkadaşlık

Kapali (Çarşaflı) türbanlı bayan arkadaş arayanlar

İnsanların istekleri her zaman değişik olup aynı doğrultuda olamayabiliyor. Kişinin isteği kişinin kendisinin elindedir öyle değil mi? Türbanlı veya açık bayan arkadaş arayan olabilir. Türbanlı bekar veya boşanmış kadın arkadaşlarla tanışmak isteyen olabilir.  İnsanların her istediği kimi zaman oluyor, kimi zamanda olmuyor hatta sonucunda hiç istemediğiniz şekilde gerçekleşebiliyor. Mesela kapalı bayan arkadaş arayan bir insan açık bir bayana aşık olabilirmi? Tabikide olabilir. Açık bir kadınla tanışmak isteyen bir beyfendi gönlünü kapalı, türbanlı hatta çarçaflı bir bayana kaptırabilirmi? Kesinlik evet. O zaman bu durumda ne demek gerekiyor. Rabbim sen bizi hayırlısıyla karşılaştır. Türbanlı bayan  veya açık bayan farketmez.

Evet gerçekten de genelde hep böyle oluyor. Ama kimi insanlarda istediğinin dışına asla çıkmayıp o doğrultuda hareket ediyor. Bunu gerçekleştirebilmek için zor olan her şeyin üstesinden gelerek sonuna kadar gidip ve sonucunda da amacına ulaşıyor yada ulaşamıyor. Belkide ulaştığına bin pişman oluyor. Kendi doğrularından asla vaz geçmiyor. Böyle olan bir çok kişi yaşamımızda mevcut, tanıyoruz.

Turbanli bayan arkadaslar 

Turbanlı bayan arkadaslar size ayrı bir teşekkür borcumuz var. Sizlerin sitemize göstermiş olduğu ilgi ve alaka sayesinde sitemiz kapalı bayan arkadaş, turbanli bayan arkadaslar, çarşaflı kadın arkadaş arayan kişiler tarafından oldukça tercih edilen sohbet sitesi haline geldiğini bildirmek isteriz. Yine sizlerin sayesinde chat odamız oldukça seviyeli bir hale bürünmüş tür. 

Türbanlı Kadın Arkadaş

Her insan da evleneceği kişi de bazı özellikler arar. Kimi insan evleneceğim kız uzun boylu zayıf alımlı açık ve de bakımlı olsun der. Ve bu doğrultuda hareket eder. Aradığı kişiyi bulana kadar bu böyle devam edip gider. Kendi doğrusunu bulana kadar ve dediğim gibi bunun dışınada asla çıkmaz. Çünkü kimi insanlarımız görünüşe çok önem verir. Kendisi için değil de konuştuğu kişinin dış görünüşünün dışardaki insanlara nasıl göründüğü. Aslında bunu hiç te onaylamıyorum. Tabi bu da benim kendi fikrim. Ama ne yazıkki böyle olan arkadaşlar da aramızda oldukca fazla.

Kimi insanlar da evleneceği kişinin veya hayatını paylaşmak istediği kişinin, evlenmek istediği kişinin bir bayanın kapalı, türbanlı bayan olmasını isteyebilir. Kapalı veya türbanlı bayan arkadaş arayan arkadaşlarımız sitemize girip istediniz tarzda, istediğiniz giyime kuşama sahip olan bayan arkadaşlarla konuşup sohbet edebilirsiniz. Çarçaflı veya türbanlı olsun veya da açık olsun hiç farketmez diyen arkadaşlarımızı da çet sitemize bekliyoruz 🙂

Kapalı Türbanlı Bayan Arkadaşlara Mesaj Gönder

TÜRBANLI BAYAN ARKADAŞLIK İLANI OLUŞTUR

Kapalı Türbanlı Arkadaş Arayanlar

Murat bey İzmir: Türbanlı eş arıyorum

Umut bey İstanbul: kapalı türbanlı bayan arkadaş arıyorum

Murat bey Mersin: evlenecek kapalı bayan arıyorum

Kadir bey Gaziantep: TÜRBANLI BİR BAYAN İLE EVLENMEK İSTİYORUM.

Serdar bey İstanbul: İLERİYE DÖNÜK DÜŞÜNEN TÜRBANLI BAYAN ARIYORUM

Daha Fazla Görüntüle »

ARKADAŞ ARAYANLAR

Mesajını gönder

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ