Karma sohbet odamızda insanlarla yazışın

2 yorum
1.010
Karma sohbet odamızda insanlarla yazışın

Karma sohbet her ilden, aynı cins veya karşı cins olan insanlarla aynı çatı altında, aynı sohbet ortamında bir arada toplanarak herkezin bir ağızdan yazıştığı, mesajlaştığı sohbet sayfaları demektir. Değişik şiveden, değişik örf ve adetleri olan insanlarla tanışmak, onlarla aynı ortamı paylaşmak, 15 yaşından tutun 60 yaşa kadar insan topluluğu olduğu chat kanalımızda arkadaşlığın tadına sizde varın. Cetles.Com sitemizde türkiyenin 4 bir yanından insanların katılım gösterdiği sohbet odamız olan karma sohbet odamızda gırgır, şamata, eğlence dolu zamanı bizimle yaşayacaksınız ve bizde sizinle. Güzel bir nick yazarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Nick bulamıyorsanız sohbet nickleri sayfamızdan kendinize nick beğenebilirsiniz.

KARMA SOHBET ODAMIZA GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

Karma sohbet odamızda insanlarla yazışın için (2 Yorum) yapıldı

  1. slm ben ist bostancidan emrah tek istedigim uzunsureli sadik sevimli yalan dolan olmayan bireni bayan arkadas ariyorum her turlu sirrimi soyleye bilecek benimle herseyini paylasabilecek bir ayan arkadas istiyorum yasim yasim 27 170 boy 70 kilo ela gozlerim bukadar kisacasi hakiki karadeniz erkegiyim yani bayan yasi 18 30 arasi olursa sevinirim 532153242numaram

  2. merhaba iyi akşamlar insan hayatının en ğüzel tanımı ve anlamı kabül buyurduğumuz sosyal kültürel anlayış saygı sadakat güven paylaşım ğüler yüzlü bütün sosyal kimliğindeki özverileriyle var olan temizlik bir bayanın en başında olan gösdergesi düşüncesiyle eğer içinde samimi his ve duygularıyla hazır ve acsa lütfen iltifatla değil birikimindeki samimiyetiyle bir bayanla tanışmak isdiyorum bir gönül oyunu değil gönül sevdası davası arıyorum…? 0507 606 58 43 en içten saygılarımla….?