Kastamonu sohbet ve arkadaşlık


Çetleş

Kastamonu Chat Sohbet Platformu

Kırmızı, mavi hani gayri gastamonu, gastamonu dep dep deeeppp diyelim ve konumuza giriş yapalım.

Kastamonu’lular, dep dep’li erkekler, kastamonuda doğup büyüyenler, kastamonulu olup şehir dışında hayatını sürdürenler, kastamonulu birisi ile sohbet edip tanışmak isteyenler doğru adres, doğru mekandasınız.

Hemşehrilerinizle sohbet edip onlarla iç içe, daha yakın bir dostluk kurup hem onlara, hemde sohbet odamıza sahip çıkarak  vaktinizi en iyi şekilde eğerlendirmeye ne derseniz? Cetles.com / kastamonu chat odası üyeliksiz ve ücretsiz aile ortamı sohbet platformudur.

Kalıcı bir dostluk için, değişilmez bir arkadaşlık için, fedakarlık dolu bir ilişki için, takıldığınız sohbet odasının önemi büyüktür. Bunu bilerek ten yola çıktık ve sizlere en iyi hizmeti vermek için kastamonu lu arkadaşlarla oluşturduğumuz sohbet odamıza sizleride bekliyoruz.

mobil chat

Kastamonu Arkadaşlık Mesajı Verenler

Birlikte mutluluğa Var mısın

Merhaba.Bayanlar

bayan arkadaş arıyorum kastamonu

Kastamonu hakkında : Gökırmak ın bir kolu olan karaçomak deresi vadisinde kurulu bulunan kastamonu’nun denizden yüksekliği 775 metredir.

Anadolu’daki en eski şehirlerden biri olan Kastamonu’da birçok tarihi eser vardır. Kastamonu Kalesi, atabey camii, şeyh şaban-ı veli türbesi, yanık sultan türbesi, nasrullah camii, saat kulesi ve bunlar gibi birçok tarihi eserler vardır. Kastamonu’da ayrıca türkiye’de açılan ilk “Kent Tarihi Müzesi” vardır.

Kastamonuda iki çeşit iklim var diyebiliriz. Kuzeyinde Karadeniz iklimi yüz gösterirken güneyinde ise iç anadolu’nun kara iklimi görülür.

SIKÇA SORULAN SORULAR!

Bu site ücretlimi.?
Hayır Cetles.com sitemiz tamamen ücretsiz hizmet vermektedir.
Sohbete girmek için üye olmak gerekiyormu.
Hayır kastamonu chat sitemiz üyeliksiz sohbet sitesidir.
Sohbet odası seviyelimi?
Kesinlikle seviyeli. Sohbet odamızda bulunan editör arkadaşlar 24 saat sohbet odamızı takip etmekte olup uygunsuz mesaj yazan kişileri kanaldan uzaklaştırmaktadır.

Kastamonu sohbet odamıza girmekte bağlantı sorunu yaşıyorsanız Chat odasına bağlanamıyorum bağlantısını kullanarak bizi bilgilendirebilirsiniz.

Kastamonu sohbet kanalı için geri bildirimde Bulunun!

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ