Kastamonulu bayanlarla sohbet ve arkadaşlık

yorumsuz
1.357

Kastamonulu bayanlarla sohbet ve arkadaşlık
 

 
 
  
 

 

Kastamonu’lu bayan arkadaşlarla sohbet

Kırmızı, mavi hani gayri gastamonu, gastamonu dep dep deeeppp diyelim ve gülümseyelim 🙂

Kastamonu’lu bayanlar, dep dep’li erkekler, kastamonuda doğup büyüyenler, kastamonulu olup şehir dışında hayatını sürdürenler illa kastamonulu birisi ile sohbet edip tanışmak isteyenler doğru adres, doğru mekandasınız.

Hemşerilerinizle sohbet edip onlarla iç içe, daha yakın bir dostluk kurup hem onlara, hemde sohbet odamıza sahip çıkarak tan yola başlayın. Sohbet odamızın kralı siz bayanları ise hürremleriniz 🙂

Kalıcı bir dostluk için, değişilmez bir arkadaşlık için, fedakar bir ilişki için, takıldığınız sohbet odasının önemi büyüktür. Bunu bilerekten yola çıktık ve sizlere en iyi hizmeti vermek için kastamonulu arkdaşlarla oluşturduğumuz sohbet odamıza sizleride bekliyoruz.

Kastamonu hakkında : Gökırmak ın bir kolu olan karaçomak deresi vadisinde kurulu bulunan kastamonu’nun denizden yüksekliği 775 metredir.

Anadolu’daki en eski şehirlerden biri olan Kastamonu’da birçok tarihi eser vardır. Kastamonu Kalesi, atabey camii, şeyh şaban-ı veli türbesi, yanık sultan türbesi, nasrullah camii, saat kulesi ve bunlar gibi birçok tarihi eserler vardır. Kastamonu’da ayrıca türkiye’de açılan ilk “Kent Tarihi Müzesi” vardır.

Kastamonuda iki çeşit iklim var diyebiliriz. Kuzeyinde Karadeniz iklimi yüz gösterirken güneyinde ise iç anadolu’nun kara iklimi görülür.

Yorum yap!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2014