Kayıtsız bayanlarla sohbet ve arkadaşlık4 yorum
9.346
Kayıtsız bayanlarla sohbet ve arkadaşlık

Kayıtsız bayanlarla sohbet etmek istiyorum

Genelde erkekler bayanlarla sohbet etmek için kılıktan kılığa giriyorlar, nasılmı? şimdi eğri oturup doğru konuşalım arkadaşlar. Size birgün yaşadağımım bir olayı anlatmak istiyorum. Bir gün sohbet odamıza girerken dur dedım bayan nickiyle gireyim bir arkadaşımı işletmek istiyordum. Neyse efendim kanala bayan rumuzu ile giriş yaptım 2dk geçmeden işletecek olduğum arkadaş hooop özelime damladı.

Selam verdi naber nasılsın dedi bende selam aldım iyim tşk siz nasılsınız derken muhabbet ilerledi. Sonra gördüklerim karşısında şok oldum. Bize adını hüseyin diyor bayanlarla kaan. Bize yaşını 36 diyor bayanlara ise bayanın yaşından 2 yaş büyüğünü söylüyor.

Bize bir şirkette çalıştığını söylüyor bayanlara ise üst düzey yönetici oluyor, evi arabası oluyor daha neler saysam az gelir. İşde arkadaşlar üzgünümki böyle arkadaşlarda içimizde mevcut. Allah bayan arkadaşlara sabır versin.

Bu kadar sallamaya gerek yok arkadaşlar, ney iseniz, kimseniz onları doğruları söyleyin. Efendim siz değerli misafirlerimiz için oluşturulan kayıtsız bay ve bayan arkadaşlarla chat sohbet odamızda umuyoruzki her daim dürüst ve doğru insanlarla karşılaşırsınız.

CHAT ODASINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLA

ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

Kayıtsız bayanlarla sohbet ve arkadaşlık için (4 Yorum) yapıldı

  1. Nil hanım tanışalım yaş atmış 05519452071 bekar emekli dürüst bey tanışalım numara çıkmazsa telefon çekmir olabilir pes etme ben seni numaranı görünce ararım telefon çekmiyor Ank.

  2. 50 yaş üstü; iyi eğitimli,aydın,gezmeyi ve eğlenmeyi seven,yeniliklere ve çılgınlıklara açık, renkli bir kişilikle tanışmak, sohbet etmek, rüzgar nereye götürürse eşlik etmek istiyorum 🙂

  3. Sevmek ve sevilmek istiyorum içkim ve alkol yok kötü alışkanlim yoktur aslen çorumlu yum 05425685542 arabanızı bekliyorum