Anasayfa / Kadın / Kıskanç Erkek Nasıl Yola Getirilir

Kıskanç Erkek Nasıl Yola Getirilir

Kıskanç Erkek Nasıl Yola Getirilir?

Çoğu erkek sevdiği kadını kıskanır. Bu kıskançlık dozunda olduğu zaman güzeldir fakat bazı erkekler kıskançlık konusunda o kadar ileriye giderler ki kadınlara illallah dedirtirler. Sizin sevgiliniz veya eşiniz de böyle mi? Siz de aynı dertten mi şikayetçisiniz? Hadi o zaman gelin “Kıskanç bir erkek nasıl yola getirilir” anlatayım size.

ONA GÜVEN VERİN
Erkekler çoğu zaman sevgililerini veya eşlerini kaybetmek istemediklerinden onlara aşırı korumacı şekilde yaklaşabilirler. Eğer sizin de partneriniz böyleyse onu anlamaya çalışın. Empati yapın ve hislerini paylaşın. Bir ortamda onun istemediği veya sevmediği davranışları yapmaktan kaçının. Daha sonra zaten gittikçe bu kıskançlık sorunu azalacak yerine güven duygusu gelecektir. Erkekler özellikle kadınlarının telefonlarını sıklıkla karıştırır. Bu onların bir denetim kurma yoludur. Size güvenmesini ve sürekli telefonunuzu karıştırmamasını istiyorsanız telefonunuzu sakın ondan saklamaya kalkışmayın. Bırakın istediği kadar karıştırsın. Sonunda şüphelerinin yersiz olduğunu anlayıp buna gerek duymayacaktır. Örneğin bir kafede otururken telefonu masada bırakıp gidin. Bu ona saklayacak bir şeyim yok sinyalini verecek ve sizden artık şüphe etmemeye başlayacaktır.

KIYAFETLERİNİZE DİKKAT EDİN
Erkeklerin en çok kıskançlık yarattığı konuların başında kadının giydiği kıyafetler gelir. Bazı erkekler kadınının kısa ve hatlarını belli eden kıyafetler giymesinden rahatsız olur. Ama siz de istediğiniz gibi giyinmek istiyorsanız tartışma yaratmadan ortak bir yol bulmanız gerek. Örneğin gittiğiniz yere uygun giyinmeye özen gösterin. Eğer bunu başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirseniz partneriniz sizin nerede nasıl giyinmeniz gerektiğini bildiğinizi düşünecek ve sizi bu konuda bir nebze de olsa serbest bırakacaktır. Bir erkek kalabalık bir ortamda bütün gözlerin kadının üzerine toplanmasından son derece rahatsız olur. Bu nedenle eğer toplu bir davete veya kalabalık olan yerlere gidecekseniz fazla iddialı şeyler giymemeniz yararınıza olacaktır.

ONU ÇEVRENİZDEKİLERLE TANIŞTIRIN
Kıskanç erkekler kadınının kimlerle oturup kalktığını kimlerle görüştüğünü merak eder. Özellikle erkek arkadaşlarınızla görüşmenize sinirlenebilir. Partnerinizle bu konuda sorun yaşıyorsanız onu çevrenizdeki görüştüğünüz arkadaşlarınızla tanıştırın ve birlikte bazı aktiviteler yapın. Böylece artık o da arkadaşlarınızın nasıl kişiler olduğunu anlayacak ve sonuç olarak da onlarla görüştüğünüzde pek sorun çıkarmayacaktır.

Aradığın bu olmasın!

mutlu-erkek

Sevgilinizi Etkilemenin Etkili Yolları

Sevgilinizi Etkilemenin Etkili Yollarını keşfedin Her insan bir gün birine aşık olmayı, deliler gibi sevip …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir