Anasayfa / Çetleş / Kız arkadaşlarla çet

Kız arkadaşlarla çetKızlarla çet yapmak isteyenler 💙

Öyle bir topluluk var ki interneti ya da genel anlamda tüm teknolojik gelişmeleri bir amaç için kullanıyorlar. Bu amaç aslında internet olmadan ya da teknolojik gelişmeler sağlanmadan da aynı kafadan devam ediyordu. Çünkü bu bahis ettiğimiz konu o kadar cazip bir konu ki bu konudan ilgisini başka yerlere toplayabilecek insan sayısı çok azdır.

Yani genel olarak tüm insanları ilgilendiren bu konunun sadece erkeklere olan yansıması hakkında konuşacağız. İnternet ve ona bağlı olan tüm teknolojileri bir amaç uğruna kullanan erkeklerden bahsedeceğiz.

Aslında erkek dediğimizde bu konunun nereye doğru gideceği konusunda az da olsa bir ön görünüz olmuştur. Çünkü erkekler genellikle bu tip araçları bir dürtü uğruna kullanma konusunda çok ortak yönlere sahiptirler.

Aslında fazla konuyu dolandırıp dolaştırmadan anlatmak gerekişe internet ülkemizde genel olarak yaygınlaştığı zamandan beri erkekler interneti https://www.cetles.com/kiz-arkadaslarla-cet-458.html için kullanıyorlar. çetBir umut olarak aradıkları kızı bu sohbet kanalları üzerinde bulmaya çalışan erkekler bugüne kadar sohbet teknolojilerini hep bu amaç için kullanmışlardır.

Bu genelleme bazı istisnaların üstüne basabilir ancak bu tip bir genellemenin her türlü doğru olacağı ya da ispatlanacağı konusunda görüşümüz mevcut. Kızlarla çet konusunda internete bağlanmış her erkeğin bir macerası olduğunu düşünüyoruz. Çünkü genel olarak internetin karşı cins ile olan ilişkilerde kullanıldığını net olarak biliyoruz.

Açılan sayfada kendinize rumuz (NİCKNAME) belirleyerek çet yapmaya başlayabilirsiniz.

Kızlarla chat hakkında yorum göndermek için buraya tıklayın

KIZ ARKADAŞLARLA ÇETLEŞMEK İÇİN TIKLAYINKategorideki Tüm Yazıları Gör Çetleş

Cevap Gönder

Şikayet EtSENDE MESAJ GÖNDER2 Mesajlar

  1. yılmaz

    ciddi ilişki düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir