Anasayfa / Arkadaşlık / Kız ayarlama tavlama sitesi

Kız ayarlama tavlama sitesi

Kızlarla iletişim kurmak ilk etapta or olabilir çünkü genelde kızlar naza çeker hemen tav olmaz heledeki ağırbaşlı bir kız ise ozaman işiniz zor demektir. Bu sağdece gerçek yaşamda böyle değil sanal arkadaşlık sitelerindede böyledir. Sohbet etmeye kalkarsın cevap vermez zorlarsınız tesr laf eder helede kanal genelinde ters laf ederse olduk rezil demektir.

Buna göre davranışlarımızla dikkatli olmamız gerekmektedir. Sohbet kanalında bir kızı tavlamak istiyorsanız evvela kızın sohbetine bir göz atmanız gerekmektedir sonra yazığı bir cümleye konuya veya herhangi bir şeyi onaylamalısınız mesela kız derseki bugun hava çok sıcak püfff sizde ardından hemen evet ya bugun çok sıcak veya başka bişe derse sizde onun dediği lafı onaylarcasına yorumlar yapın biraz yalakalığa girecek ama yapacak bişey yok. Kız arkadaşın yaptığı espirilere gülün sizde arada espiri ekleyin. Kanalda bir kızı bir erkek rahatsız ederse kıza koltuk çıkın yani sahip çıkın onu koruyun bu hamleniz onu mutlu edecektir.

Böyle devam ettikçe zaten o sizi merak edecektir ve sizi bir başkalarına soracaktır kimdir bu kimlerdendir felan diye sonrada kendisi gelip sizinle konuşmak isticek sorular soracaktır. Bütün bu anlattıklarım bir kızı nasıl tavlarım, kız ayarlama taktiği olarakta kullanabilirsiniz. CetleS.Com sitemizi kız ayarlama kız tavlama sitesi olarakta nitelendirebilirsiniz. Çok sayıda kız arkadaşlar sohbet odamızda chat yapmaktadırlar muhakkak sizde bir tanesiyle yakın arkadaşlık kurabilirsiniz. İşe koyulmak için sohbet odamıza giriş yapın.

[kirmizibuton]CHAT ODASINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLA[/kirmizibuton]

[mavibuton]ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA[/mavibuton]

Bir mesaj mevcut

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir