Kız ayarlama tavlama sitesi


Arkadaşlık

Kızlarla iletişim kurmak bazı kişiler için ilk etapta zor olabilir çünkü genelde kızlar naza çeker hemen tav olmaz hele ki ağırbaşlı bir kız ise o zaman işiniz zor demektir. Bu sadece gerçek yaşamda böyle değil sanal arkadaşlık sitelerindede böyledir. Sohbet etmeye kalkarsın cevap vermez zorlarsınız tesr laf eder helede kanal genelinde ters laf ederse olduk rezil demektir.

Kız tavlama için davranışlarımızla dikkatli olmamız gerekmektedir. Sohbet kanalında bir kızı tavlamak istiyorsanız evvela kızın sohbetine bir göz atmanız gerekmektedir sonra yazdığı bir cümleye konuya veya herhangi bir şeyi onaylamalısınız mesela kız derseki bugun hava çok sıcak püfff sizde ardından hemen evet ya bugun çok sıcak veya başka bir şey derse sizde onun dediği lafı onaylarcasına yorumlar yapın biraz yalakalığa girecek ama yapacak bişey yok. Kız arkadaşın yaptığı espirilere gülün sizde arada espiri ekleyin. Kanalda bir kızı bir erkek rahatsız ederse kıza koltuk çıkın yani sahip çıkın onu koruyun bu hamleniz onu mutlu edecektir.

Böyle devam ettikçe zaten o sizi merak edecektir ve sizi bir başkalarına soracaktır kimdir bu kimlerdendir felan diye sonrada kendisi gelip sizinle konuşmak isteyecek sorular soracaktır. Bütün bu anlattıklarım bir kızı nasıl tavlarım, kız ayarlama taktiği olarakta kullanabilirsiniz. CetleS.Com sitemizi kız ayarlama kız tavlama sitesi olarak ta nitelendirebilirsiniz. Çok sayıda kız arkadaşlar sohbet odamızda chat yapmaktadırlar muhakkak sizde bir tanesiyle yakın arkadaşlık kurabilirsiniz. İşe koyulmak için sohbet odamıza giriş yapın.

Bayan  tavlamak için şansınızın yaver gitmesi lazım şunu söyleyebilirim ki bayanları tavlamak için bir yerlerden bir şeylerin olması lazım tesadüfen sohbet edebileceğiniz bir ortam oluşması gibi, bir başka birisinin sizi tanıştırması gibi veya sizin yaptığınız bir espiriye onunda çok gülüp size karşı bir şeyler hissetmesi gibi zaten hepte böyle oluyor aşk’ın nereden çıkacağı belli olmuyor. Yeni başladığınız iş yerindeki bir bayanı tavlamak istediğiniz gibi.

Bayan Tavlamaya Başlayın

Yada bayan tavlamak için sabredemeyenler elini çabuk tutmaya çalışanlar için birde teknolojinin günümüzde en yaygın olarak kullanılan internet sayesinde bayanlari tavlamakta mümkün artık. Kız tavlama siteleri arasında en çok tutulan siteler chat sohbet siteleridir. Sohbetine güvenen erkekler yazdıklarıyla karşısındaki bayanı etkilerim diyenler bence hiç düşünmeden sohbet odamıza girmeli bence.

Sohbet odamızda çok sayıda erkek olduğu gibi çok sayıdada bayanlar, kızlar yer alıyor ve bunları tavlamakta size düşüyor becerinizi göstererek bayanları tavlayabilir hatta onları sizin için kavga bile ettirebilirsiniz. Yeterki sahiplenmeyi bilin gerisi çok kolay 🙂 Bayanları tavlayabilmek için sağdece sohbet sitemizde zamanınızı biraz daha fazla geçirerek şansınızı arttırabilirsiniz. Ne kadar çok sohbet sitemizde zaman geçirme okadar çok bayan tavlama fırsatı demektir.

CHAT ODASINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLA

ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA

Bayan Tavlamak İsteyenler

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ