Kızlarla arkadaşlık kurmak isteyenler

Arkadaşlık

Kızlarla Arkadaşlık Kurmak İstiyorum

Kimse kıvırmasın hangi erkek olursa olsun güzel bir kız görünce ben hayatta bakmam diyen erkek bile göz ucuyla kıza bakar hatta ben geriye dönüp peşinden bile bakarım 🙂 Burdaki anlatmak istediğim bütün erkekler kızlarla arkadaşlık kurmak ister, tanışmak ister, görüşmek ister hatta buna evli erkeklerde dahil kimse kusura bakmasın evlilerde bana kızmasın. Soruyorum size güzel, alımlı bakımlı boylu postlu manken gibi bir kız gördünüz onunla sohbet etmek istemezmisiniz veya sohbet edecek bir ortam oluştu muhabbete dahil olmazmısınız kesinlikle oluruz hatta kızın dikkatini çekmek için espiriler yaparız veya ağzımızdan çıkan cümleleri dikkatlice seçeriz öyle değilmi?

sohbet-arkadaslik

Bunlar neden oluyor peki? tabikide kıza duyduğumuz hayranlıktan. Chat sitemizde tam bu konuda sizlere yardım amaçlı kurulmuş olup kızlarla arkadaşlık kurma konusunda erkeklerin elinden tutuyor =) Sevgili genç erkekler, yakışıklı erkekler ve olgun beyler beyfendiler çet odamıza girerek kızlarla arkadaşlık kurmak için sohbet etmeye başlayın ve onları sohbetinizle etkilemeyi deneyin.

Herkezin başarılı olacağının garantisini veremem çünkü bu sizin elinizde olan bir şey. Yani açtığınız muhabbet konusu, konustuğunuz sohbet, yazdığınız cümleler kelimeler kıza karşı etkisiz gelirse haliyle kız sizden elektirik alamayacaktır ve sohbet edecek başka erkek arkadaş arayacaktır. Değim gibi tamamen sizin yeteneğinize kalmış bir durum. Kızlarla arkadaşlık için hiç acele etmeyin sohbete dahil olsun konuyu anlayın ve konu hakkında arada küçük küçük espiriler ortaya atın fazla yazmamaya çalışın saygılı olsun ve de en önemlisi kibar olunki kızların arkadaşlık kurmak istediği erkek siz olun. Bizden bukadar tiyo yeter gerisi sizlerin elinde ve başarılar diliyorum.

Arkadaşlık kurma hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

CHAT ODASINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLA

ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA

Arkadaşlık Kurmak İsteyenler

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ