Kızlarla özel chat odalarıKızlarla chat etmek gibi hizmeti aşarak boyumuzdan büyük işlere kalkışıyoruz. 🙂 Sizlere kızlarla özel chat hizmetini sunuyoruz. Hemde bu özel chat hizmeti bedava, ücretsiz ve üyeliksiz dir. Kızlarla özel chat nedir? Nasıl özel chat yapılır gelin hep birlikte izahına bakalım.

bayan arkadaş
Özel Chat

Sohbet kanalımızın genelinde herkes toplu halde yazışır. Bu yazışma esnasında kim ne ne yazarsa yazsın herkes yazılanı görür ve okur. Dolayısıyla bir bayana sormak istediğiniz özel soruyu sormakta çekinirsiniz ve soramazsınız. Ama bu sorunu ortadan kaldıracak kalıcı bir yöntemi sohbet sever arkadaşlar için paylaşıyoruz. Aslında bu yöntemi bilen bilir. Malum aramıza yeni katılan sohbet severleri bilgilendirmek adına paylaşımda bulunmak istedik.

Özel konuşmak istediğiniz bayanlarla, kadınlarla ve kızlarla kimsenin sizi göremeyeceği bir şekilde yazışmak mümkündür. Bu yazışmayı sağlamak için özel chat yapmak istediğiniz kişinin rumuzunun üzerine çift (iki kere hızlı) tıklayarak açılan pencere de yazışmaya başlayabilirsiniz. Zaten açılan pencerenin üzerinde kime özel mesaj gönderiyorsanız onun rumuzu yazar. Böylelikle Kızlarla özel chat yapmayı sağlayabilirsiniz. Sohbetiniz bol ve neşeli olsun.

sohbete giriş

Mesajını gönder

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ