Konuşmadan Aşkınızı Göstermenin Yolları

Kadın

Konuşmadan Aşkınızı Göstermenin Yolları

Konuşmadan aşkınızı göstermek istiyorsanız eğer bunu eğlenceli sürprizlerle yapabilir veya arkadaşlıknize alışılmadık yenilikler katabilirsiniz. Örneğin, mektuplaşma çok demode sayılan bir haberleşme türüdür. Geçmişte özellikle aşıklar için en önemli iletişim aracı iken, günümüzde bunu söylemek pek mümkün değildir. Değişen şartlar ve gelişen teknoloji ile arkadaşlıklerdeki yerini kaybetmeye başlamıştır. Ancak kalıcı bir şeyler olsun istiyorsanız yüreğinizdeki aşkı duygulu ve en güzel biçimde aktarmanın yegane yoludur.

Özellikle romantizm de alaturka havalar arayan çiftler konuşmadan kelimelerin ahengi ve büyüsü ile sevdikleri kişiye aşklarını daha duygulu bir biçimde aktarabilirler. Yazmak konuşurken olabilecek olası hataları da ortadan kaldıracaktır. Yanı sıra sevdiğinize aşkınızı anlatmak için güzel bir hediye alabilirsiniz. Partnerinizin zevk ve alışkanlıklarını da göz önünde bulundurmalısınız. Özellikle alışkanlıklar çok önemlidir. Aktarmanın en önemli yolunu ararken danışmanız gereken baş aktördür.

Romantik ve bir o kadar da etkili bir diğer yol ise, baş başa yapılan bir görüşmede bakışlardır. Derin, etkili ve konuşkan bakışlarınız olması gereklidir. Bunun için karşınızdaki kişiyi sevmeniz yeterli olacaktır. Ancak bunu deyim yerinde ise kuru kuru yapmamalısınız. Romantik bir beş çayı yahut bir akşam yemeği uygun bir tercih olacaktır. Sevdiğiniz kişi için seçeceğiniz özel bir müzik ile de duygularınızı, sevginizi konuşmadan da gösterebilirsiniz. Günümüz teknolojisini kullanarak sevdiğiniz kişiye harika bir video hazırlayabilirsiniz.

Öyle ki bu video sizin birlikteliğiniz süresince neler yaşadığınızı ve en özel anlarınızı içeren resimlerden oluşmalıdır. Video geçişlerine özel notlar sıkıştırabilir. Sevdiğiniz insana onu ne çok sevdiğinizi konuşmadan da gösterebilir ve anlatabilirsiniz. Bir başka yol ise, öncelikle kendinize özel bir yer bulmanız gerektiğidir. Bu yerde geçirilecek özel vakitler rutin hale getirilmelidir. Bu durum arkadaşlıknizi monoton bir arkadaşlık yapmaktan ziyade arkadaşlıknize bir alışkanlık katarak sürekliliğe sahip olmanıza yardımcı olur.

Bu rutine sessiz geçirilecek vakitleri eklemekte farklı bir ambiyans katarken, birbirinizin nefesine aşina olmanızı sevginizi konuşmadan da aktarabilmenizi sağlar. Farklılık isteyenler için ise, konuşma engellilerin kullandığı dili öğrenmek için bir kurs tercih edebilirsiniz. Böylece birlikte empati yaparken aşkınızın bu yanına sessiz aşk adını verebilir, kendiniz için daha özel hale getirebilirsiniz.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç