Konya çet sohbet


Çetleş

Son yılların trendi olan chat siteleri sayesinde herkes yaşadığı şehirden ve ilçeden insanlarla sohbet etme şansı buluyor ve kolayca arkadaş oluyorlar. Bu yazımızda konyalı sohbetci arkadaşlara sesleniyoruz ve konyadan bayanlarla ve erkek arkadaşlarla sohbet etmek isteyen siz değerli konyalı dostlarımızı Cetles.com konya çet odasına bekliyoruz.

Konya çetleşme odamızda konyada ve ilçeri olan #Karatay #Meram #Selçuklu #Ahırlı #Akören #Akşehir #Altınekin #Beyşehir #Bozkır #Cihanbeyli #Çeltik #Çumra #Derbent #Derebucak #Doğanhisar #Emirgazi #Ereğli #Güneysınır #Hadim #Halkapınar #Hüyük #Ilgın #Kadınhanı #Karapınar #Kulu #Sarayönü #Seydişehir #Taşkent #Tuzlukçu #Yalıhüyük ve #Yunak tan chat yaparak kadın ve erkek arkadaş sahibi olma şansına ücretsiz ve üyeliksiz sahipsiniz.

Olurda konya çet odasına girmekte sorun çıkarsa herhangi bir oda içersinde /j konya yazarak konyalıların sohbet ettiği chat odasına girebilirsiniz. Kullandığınız rumuzu sizden başkası kullansın istemiyorsanız rumuzunuzu kayıt etmenizi öneririz. Bunun içinde /ns register şifreniz ve mail adresinizi yazarak enter tuşuna basaak nickinizi şifrelemiş olursunuz. Şifrenizi unutmayacağınız bir şekilde seçiniz ve kimseye vermeyiniz.

Başka ilerden gelen arkadaşlarla sohbet etmek, onlarla tanışmak isterseniz herkesin ortak kullandığı #sohbet kanalını kullanabilirsiniz. Sizlerinde tahmin ettiği gibi bedava çetleşme odamızda uyulması gereken bazı kurallar mevcuttur. Bu kurallar tabikide, küfürlü sözler, kaba sözler, alaycı davranışlar, bayanları rahatsız edici tavırlar, sohbet kanalına telefo veya sosyal medya hesapların verilmesi şeklinde yalnış davranışlarda bulunan kişiler konya çet odamızdan atılacaktır.

İletişim bilgilerinizi ancak ve ancak özelden sohbet ettiğiniz kişinin kabul etmesi sonucu kendisine verebilirsiniz. Chat odasına giremiyorum diyorsanız bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Konya chat odasına giren her kişi Kuralları ve Uyarıları okumuş kabul etmiş sayılırlar. İyi sohbetler…

KONYA ÇET ODASINA GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ