Küçükçekmece sohbet odası


Çetleş

Küçükçekmece Chat ve Sohbet yapma Arkadaş Bulma

İnternetin ülkemizde yeni yeni kullanılmaya başlandığı yıllara bir geri dönüş yaptığımızda göreceğiz ki herkesin bir tür aynı yollardan geçmişliği var yani herkes internet uzmanı da olsa bugün o günlerde yapmış olduğu bir şey var.

Çünkü o günlerde yeni olan bir şey internet herkesin ilgisini çekiyor ve yeni ne varsa yani internet üzerinden yeni ne yapılabiliyorsa onu yapmak istiyordu. Bu durum da her türlü seviyeden kullanıcıyı o zamanki kullanıcıların sayısı ciddi seviyede düşüktü ve belli bir ekonomik ve eğitimli kesime hitap ediyordu.

Arkadaş Bulmak için Mesaj Gönder

Bunu anlamak için bu kesimin de bu yollardan geçtiğini görebiliriz. Belki bu kesim şu anda bu tip bir aktiviteye çok saçma ve hatta küçümseyici bir biçimde bakıyor olabilir. Ancak onların da bu yollardan geçtiğini gerektiğinde onlara hatırlatmak gerekecektir. Onlar her zaman bu yollardan geçmediklerini savunabilirler ama unutmayın kesinlikle geçtiler.

Bu bahsettiğimiz durum o günlerdeki internet üzerinden sohbet durumudur. Günümüzde halen popüler olan bu uygulamayı kadın ve erkek arkadaşlar sık sık kullanıyor diyebiliriz. Günümüzde web siteleri üzerinden devam eden bu durumu anlamak için bir sohbet sitesine girip mesela oturduğunuz yere yakın kişileri bulmak için küçükçekmece sohbet odaları yazarak küçükçekmecede oturan insanları hatta küçükçekmece’nin semtleri olan Atakent, Halkalı, Sefaköy’den bay ve bayan arkadaşlar bulabilirsiniz.

Bunu yazmanızın sebebi lokasyon olarak size yakın kişileri bulmaktır. Küçükçekmece sohbet odaları yazıp kendinize konum olarak yakın kişileri bulup sohbet edebilir ve mutlu olabilirsiniz.

Küçükçekmece Sohbet Odasına Bağlanın

sohbete başla

Çetleşme Odaları

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ