Malatyalı bayanlarla tanışmak için sohbet yapın

2 yorum
1.837

Malatyalı bayanlarla tanışmak için sohbet yapın
 

 
 
  
 

 

Malatyalı bay ve bayan arkadaşlarla sohbet

Malatya’dan kendinize sohbetedecek birilerinimi arıyorsunuz? malatyalı bayanlarla veya erkek arkadaşlarla sohbet edip tanışmakmı istiyorsunuz. E fazlada birşey istemiyorsunuz rahat olun. Her ilimizin olduğu gibi malatyanın’da kızları için erkekleri için sohbet edip tanışmalarını sağlayabilmek için sohbet odası mevcuttur.

Sohbet, tanışma, arkadaşlık, sevgili olma hatta evliliğe kadar giden etkenler mecburiyetten öte ihtiyaç meselesi olduğu için insanlar bu konularda yoğunluk göstererek yanlızlığını gidermek açısından çeşitli sohbet odalarına girip sol yanını dolduracak kadınını arıyor veya erkeğini. Buda tabi gayet norma olduğu gibi anormal olan durum ise bu konuda gayret göstermeyenler oluyor.

Malatyada yaşıyorsanız malatyanın gerçeklerine uyacaksınız kardeşim. Burası kasabamıkı bekçi düdük çaldı uyan, horoz öttü uyan, tren geçti uyan, her uyandığındada nufus planlamasını sabota et öyle ya – ma yok kendinize bayan veya erkek arkadaş arıyorsanız herşeyi usulünce adabınca yapacaksınız.

bakın bakalım şöyle bir siteye girin içeri selamlaşın milletle ne oluyor, ne olacak, sohbet sizi nerelere götürcek bi görelim hemen ön yargılı olup amaaan sallamasyon deyipte asabımı bozmayın. Burda gırtlak patlatıyoruz burda malatyalı arkadaşları siteye toplamaya çalışıyoruz neden? malatyalılar için tabikide sizler için güzel bir sohbet, arkadaşlık ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Ama sizler bu yazıyı okuyup chat odasına girmeden çıkış yaparsanız büyük ayıp etmiş olursunuz. Lütfen malatyalı bayanlarla sohbet, erkeklerle sohbet odasına sahip çıkalım, göz kulak olalım.

Yorum yap!

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2014

Mesajını Gönder

Malatyalı bayanlarla tanışmak için sohbet yapın için (2 Yorum) yapıldı