Manisa sohbet


Çetleş

chate başla

Manisalılarla Sohbet Ederek Tanışın

Sayın manisalılar chat odamıza hoş geldiniz. Manisanın güzel insanları ile iletişim kurmak için doğru yerdesiniz. Bir birini tanımamış hiç görmemiş egeliler yani siz manısalılara özel olarak oluşturulmuş bu sayfada üye olmadan sohbet ederek manisalı bir arkadaş sahibi olabilirsiniz. Sohbet odamıza giriş yapmanız için ücret ödemenizde gerekmez.

Manisa sohbet kanalında manisalılarla sohbet etmek isteyenlerin dikkatine. Sohbet esnasında bayan arkadaşları rahatsız edici türde davranışlar sergilememeniz gerekmektedir. Taciz ve ahlak dışı kelimeler kullanmadan sohbetimizi güzel bir şekilde yapmayı sağlayıp ahlakımıza uygun bir şekilde bunu gerçekleştirelim. Söylediğim bu sözlere uymayan kişiler yetkili arkadaşlar tarafından kanaldan hemen uzaklaştırılacaktır ve tekrardan manisa chat kanalına girmesi uzun zaman alacaktır.

Manisa Chat Sohbet ve Arkadaşlık

Manisalı arkadaşlar buluşma noktası olarak sohbet odamızı kullanabilirler.  Her gelen yanında bir manisalı gitirsin ve kanalımızda manisalı insanların sayısı çoğalarak en güzel ve kaliteli chat ortamını oluşturalım.

mobil chat

Manisa chat odamız hakkında düşünceleriniz Nedir!

Manisa Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • Selm ben hakan niyetim citti anlamda evlilik birbayanla tanismak istiyorum satece niyeti citti olanlar arasin ltfen 0 586 95 83

Yaşadığın Şehri Seç ↆ