Manisalı bayanlarla sohbet

1 yorum
1.304

Manisalı bayanlarla sohbet
 

 
 
  
 

 

Manisalı bayan ve erkek arkadaşlarla sohbet ederek tanışın

Sayın manisalı baylar ve bayanlar. Manisanın güzel kızları ve yakışıklı erkekleri. Bir birini tanımamış hiç görmemiş egeliler yani siz manısalılar. Tanışıp arkadaş olmayı istermisiniz.? Kim istemezki benimkide sorumu. Peki öyleyse sohbet odamıza girip manisa’dan bay ve bayan arkadaşlar ile chat yaparak hem tanışmış olacaksınız hemde arkadaş kazanacaksınız, kim bilir belkide sevgili hatta hayal gücümü daha çok çalıştırıp evlilik bile yapacaksınız.

Söylediğim bu sözler göze ve kulağa hoş geliyor kabul edin. Ama olmaması için hiç bir neden, sebep yok. Böyle örneklere günümüzde sık sık artık şahit olur olduk. Yeterki içiniz, kalbiniz temiz olsun fesatlık olmasın. Menfaatcilik, çıkarcılık olmasın.

Manisalı bayanlarla sohbet etmek isteyen erkek arkadaşlar. Sohbet esnasında bayan arkadaşları rahatsız edici türde davranmadan, taciz, ve cinsel içerikli sözler kullanmadan sohbetimizi güzel bir şekilde yapmayı sağlayıp ahlakımıza uygun bir şekilde bunu gerçekleştirelim. Söylediğim bu sözlere uymayan kişiler yetkili arkadaşlar tarafından kanaldan hemen uzaklaştırılacaktır ve birdaha kanala girmesi uzun zaman alacaktır.

Manisalı erkek ve kadın arkadaşların buluşma noktası olarak sohbet odamızı kullanabilirler ve kanalımızda manisalı insanların sayısını arttırarak değişilmez bir ortamı hep beraber kuralım ve el ele bu yolda yürüyelim.

Konu hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2014

Mesajını Gönder

Manisalı bayanlarla sohbet için (1 Yorum) yapıldı

  1. Selm ben hakan niyetim citti anlamda evlilik birbayanla tanismak istiyorum satece niyeti citti olanlar arasin ltfen 0541 586 95 83