Anasayfa / Çetleş / Manita yapmak istiyorum diyenler buraya

Manita yapmak istiyorum diyenler buraya

Manitasız geçliğe müjde internet sayesinde manita yapmak isteyenler beni can kulağıyla dinlesin. Chat odamıza girerek manita yapmak hem ücretsiz + üyeliksiz ve bedavadır. Manita yapmanız için öyle uğraşmanıza gerek yok üye olmak gibi, ücret ödemek gibi kural, kaidede yok. Tek yapmanız gereken çet odamıza girmek ve kanaldaki manitalarla sohbet etmeye başlamaktır. Tabi bunu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Sohbet yapmaya başladığınızda parmaklarınızdan çıkan kelimelere dikkat ederek işe başlamalısınız.

MANİTA YAPMAK İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Kanala girdiniz ve selam verdiniz selamınızı aldılar hoş geldiniz dediler sizde nezaketen hoş bulduk gibisinden mesajınızı yazdınız. Buraya kadar herşey normal ve yolunda. Sonra pat diye gördüğünüz manitanın özeline dalıp slm nerden gibisinden yazılar asla yazmayın. Öncelikle chat odamızda yeni iseniz belli bir süre kanal genelinde yapılmakta olan sohbet konusuna sizde uygun ve olumlu mesajlar göndererek kendinizi ordaki insanlara kabul ettirin. Gittiğiniz manitanın özeline slm yaş kaç nerden gibi sorular sormayın arkadaş aynı mesajları görmekten bıktılar. Mesela sizinle tanışma %yüzdem kaç acaba gibi değişik bi cümle kurarak yazın yada yemek veya sinema hangisi? gibi msaj gönder böyle enterasan mesajlar herdaim manitanın dikkatini çeker ve sonrasında size geri döndüğünde kendinizden bahsetmeyi önerin sonra siz ondan kendisindne bahsetmesini önerin. Koyu bir sohbete girdikten sonra artık devamı kendiliğinden gelecektir ve manita yapmış olacaksınız.

3 Mesajlar

  1. umit

    Mrb bayanlar ist beylikduzunde ikamet ediyorum yasim 32 citti dusunen yalansiz bir bayanla tanismak istiyorum citti dusunen varsa bekliyorum 05315718 sadece sohbet etmek icin ise aramayin

  2. 05388949521engin

    mrb istanbul ümraniyeden beyim amacım drstlük çerçevesinde arkdaş dost sırdas olucak bayan arkdaş aryorum 08949521

  3. ali kılıç

    Merhaba ben ali istanbul bağcılardan kendime uygun bayan arkadas arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir