Manita yapmak istiyorum diyenler buraya


Çetleş

Manita bulma sitesi

Manitasız geçliğe müjde internet sayesinde manita yapmak isteyenler beni can kulağıyla dinlesin. Chat odamıza girerek manita yapmak hem ücretsiz + üyeliksiz ve bedavadır. Manita bulma için öyle boş işlerle uğraşmanıza gerek yok üye olmak gibi, ücret ödemek gibi kural, kaidede yok.

Tek yapmanız gereken çet odamıza girmek ve kanaldaki manitalarla sohbet etmeye başlamaktır. Tabi bunu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Sohbet yapmaya başladığınızda parmaklarınızdan çıkan kelimelere dikkat ederek işe başlamalısınız.

MANİTA YAPMAK İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Kanala girdiniz ve selam verdiniz selamınızı aldılar hoş geldiniz dediler sizde nezaketen hoş bulduk gibisinden mesajınızı yazdınız. Buraya kadar herşey normal ve yolunda. Sonra pat diye gördüğünüz manitanın özeline dalıp slm nerden gibisinden yazılar asla yazmayın. Öncelikle chat odamızda yeni iseniz belli bir süre kanal genelinde yapılmakta olan sohbet konusuna sizde uygun ve olumlu mesajlar göndererek kendinizi ordaki insanlara kabul ettirin.

Gittiğiniz manitanın özeline slm yaş kaç nerden gibi sorular sormayın arkadaş aynı mesajları görmekten bıktılar. Mesela sizinle tanışma %yüzdem kaç acaba gibi değişik bi cümle kurarak yazın yada yemek veya sinema hangisi? gibi msaj gönder böyle enterasan mesajlar herdaim manitanın dikkatini çeker ve sonrasında size geri döndüğünde kendinizden bahsetmeyi önerin sonra siz ondan kendisindne bahsetmesini önerin. Koyu bir sohbete girdikten sonra artık devamı kendiliğinden gelecektir ve manita yapmış olacaksınız.

Manita yapmak için sohbet odasına giriş yap

Sohbet odasına girerek manitalarla seviyeli sohbet eşliğinde tanışabilirsiniz.

Arkadaşlık ilanı vererek manita bulabilirsiniz.

Arkadaş arayanların ilanları

Mesajını gönder

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • Mrb bayanlar ist beylikduzunde ikamet ediyorum yasim 32 citti dusunen yalansiz bir bayanla tanismak istiyorum citti dusunen varsa bekliyorum sadece sohbet etmek icin ise aramayin

  • mrb istanbul ümraniyeden beyim amacım drstlük çerçevesinde arkdaş dost sırdas olucak bayan arkdaş aryorum 08949521

Yaşadığın Şehri Seç ↆ